Duna House Eleven Center (Rétköz utca) hirdetései (149 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Eleven Center (Rétköz utca) hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 149 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73733494)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy csodálatos, 54 négyzetméteres plusz 12 nm terasz ( tulajdoni lapon 60 nm-es, )téglaépítésű lakás egy rendezett társas...
84 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (32484558)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó újszerű állapotú, 62 nm-es, nappali + 2 szobás, dupla komfortos lakás kiváló elhelyezkedéssel, két erkéllyel az Elite Lak...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38265839)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XII. kerület egyik leghangulatosabb, zöldövezeti részén, a Galgóczy utcában eladó, egy teljes körűen felújított lakás, ahol m...
109 900 000 HUF
2 154 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (71642375)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
109 900 000 HUF
2 154 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32348571)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
II. kerületben, a Szépvölgyi úton, újépítésű, 54 nm alapterületű + 29 nm-es erkéllyel rendelkező, amerikai konyhás nappalis + h...
105 000 000 HUF
1 721 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32967731)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²-e...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67936294)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a Danubio lakóparkban egy tágas napfényes nagy teraszos kertes lakás a 68 NM-es amerikai konyhás nappali, plus...
199 000 000 HUF
2 618 421 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (32382236)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 5
Tárnokon az Öreghegyen zártkerti ingatlan eladó! Csak készpénzes vásárló jelenkezését várjuk. Az ingatlan 120 nm es, jelenleg 4...
55 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (64622144)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív családi ház Pesterzsébeten! Modern luxus és tágas terek egy szinten! Eladó egy 214 nm-es, egyedi tervezésű, 2022-ben é...
220 000 000 HUF
1 028 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79577349)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14832334)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, prémium felszereltségű, magasemeleti lakás a Metrodom Panorámában. a XIII. És IV. kerület határán, kiváló ...
186 500 000 HUF
1 793 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (29937373)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó családi otthon a II. kerületben pasaréten - 1, 5m ft/nm ÁRONBudapest II. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Mammu...
149 000 000 HUF
1 505 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (58392329)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Világos, tágas 108 nm-es lakás Krisztinaváros szívében garázsbeállóval, kiváló közlekedéssel! Eladó egy ritka adottságokkal ren...
157 000 000 HUF
1 453 703 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (82642492)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy csendes, nyugodt, családi házas övezetében, a Duna-parttól nem messze eladó egy két generációs, nagy kerttel rendel...
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (82337996)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 352 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Sashegyen, egyedi dizájnos tervek alapján kiváló minőségben megépített 352 m²-es nagyságban, háromszintes 7 szobás ingatlan ela...
370 000 000 HUF
1 051 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67244872)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erre az otthonra mindazoknak érdemes figyelniük, akik szeretnék a nagyvárosi élet kényelmét és pezsgését élvezni, miközben egy ...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (18727475)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső két szintes szép lakás teremgarázzsal Újpest központi részén! Eladásra kínálok egy bruttó 63 m2 / nettó 49 m2 -es belső k...
71 000 000 HUF
1 448 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43195663)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 sz...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59657293)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, erkélyes lakás eladó a IV. kerületben 2 háló + nappali, alacsony rezsiBudapest IV. kerületében, rendezett, 2024-ben ép...
93 500 000 HUF
1 460 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33924324)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás, házrész! Az ajánlat részét képezi egy 27 nm-es lakás, és egy abból nyíló, jelenleg szobaként használt 17 nm-es üzl...
48 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Duna House Eleven Center (Rétköz utca) ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az Duna House hálózat oldalára, ahol az összes DH iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.