Duna House Kispest hirdetései (3961 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 961 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (75914313)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pesterzsébeten a Tátra téri piac mellett eladó egy 60 nm-es, magasföldszinti, 2+1 szobás, teljeskörűen felújított, napfényes la...
74 900 000 HUF
1 248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (37499439)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeparált, kertkapcsolatos, külön bejáratú földszinti 2 szobás lakás eladó egy 3 lakásból álló téglaszerkezetű társasházban Kis...
52 900 000 HUF
867 213 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (89273973)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében önálló 93nm-es családi ház eladó, mely egy 761nm-es telken található. Az ideális elosztású, egyszin...
79 900 000 HUF
859 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89335496)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium újépítésű lakások a 18. kerület központjában modern otthon, megbízható kivitelező, biztos minőség! Budapest 18. kerület...
86 900 000 HUF
1 259 420 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33433599)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Étkező konyhás + 2 szobás 53 nm v. emeleti erkélyes LAKÁS! Budapesten a XIX. kerületben, a Kisfaludy utcában eladó egy nagy étk...
62 500 000 HUF
1 179 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (84227926)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Budapest XVII. kerületének kertvárosias részénBudapest XVII. kerületének kedvelt, nyugodt, kert...
74 900 000 HUF
1 170 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (24328334)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson, a Duna közelségében kínálok megvételre egy 67 m²-es, vegyes falazatú vályog és tégla szerkezetű családi há...
79 000 000 HUF
1 161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77373842)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, földszinti lakást, amelyhez egy 12 m²-es óriási! ! Állógaléria is tartozik. ...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (42433234)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vecsés központi részén mégis csendes kertvárosias utcában eladó az alapoktól megújított 7 lakásos társasház lakásai. A ház be...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (52985423)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! ! ! KIVÁLÓ befektetés! Kiadásra és lakhatásra IS! ÚJ tető! Új nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel! Új bejárat...
86 000 000 HUF
988 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (74254754)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, átgondolt otthon Gyál kedvelt részén modern kényelem, élhető terek, jó helyen Gyál egyik csendes, mégis jól megköz...
97 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (34495329)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Budapest XX. kerületének kertvárosi részén Budapest XX. kerületének csendes, kertvárosi részén k...
69 500 000 HUF
992 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93154422)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület dinamikusan fejlődő részén, a Füvészkertnél eladó egy 53 négyzetméteres Illés közre néző csendes, világos lakás. ...
48 400 000 HUF
913 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (31334426)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Étkező konyhás + 2 szobás 53 nm v. emeleti erkélyes LAKÁS! Budapesten a XIX. kerületben, a Kisfaludy utcában eladó egy nagy é...
62 500 000 HUF
1 179 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43443516)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Érd Parkváros részén egy 75 m2-es+ 32 m2 pincerész (garázs, tárolórész), 12 m2-es fedett terasszal 1985-ben é...
90 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (37551724)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklóson eladó egy egyszintes, 2021-ben épült önálló családi ház, külön bejáratú garzon lakrésszel, fedett autóbeáll...
95 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (45973232)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
95 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35764199)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy stílusosan felújított, napfényes lakás Budapest VIII. kerületének fejlődő részén! A 34 m²-es ingatlan tökéletes vál...
42 000 000 HUF
1 235 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (79286252)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítés...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (33336943)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget Vecsésen, és tegyen szert egy olyan otthonra, ami nem csak szépségével, de praktikus kialak...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 199 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Duna House Kispest ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az Duna House hálózat oldalára, ahol az összes DH iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.