OTPip Budapest I. kerület Zsolt utca 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (361 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Budapest I. kerület Zsolt utca 6 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 361 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83348628)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, különleges adottságú lakás az i. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb részén, az i. kerületben kíná...
245 000 000 HUF
1 991 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73477947)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 104 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igén...
169 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52393832)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43239345)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24377134)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kertrésszel és gépkocsibeállóval 63 nm-es lakás Kispesten eladó. Az ingatlan újszerű állapotú, felújított nagy terasszal,...
55 990 000 HUF
1 056 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57353393)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33476978)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás a Corvin negyed szívében? Kiváló befektetés és otthon! Eladó a VIII. kerüle...
47 280 000 HUF
1 099 534 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (23353274)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház, jól élhető terekkel, praktikus alaprajz, nappali+3 szoba, gardrób, két fürdő, háztartási helyiség, táro...
136 900 000 HUF
950 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64549228)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34754418)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39212877)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98743758)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 nm-es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95454434)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
58 227 000 HUF
1 532 289 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39841557)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17324275)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 817 000 HUF
1 508 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (38766683)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Itt kezdődhet a Te történeted- új ikerházfél eladó Parkvárosban! Érd - Parkváros: új-építésű, 130 m2-es ikerházfél 500 m2 saj...
126 000 000 HUF
969 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57939174)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 242 000 HUF
1 532 684 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82492313)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálunk Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik legkeresettebb utcájában, a Csanády utcában prémium minőségb...
116 300 000 HUF
1 971 186 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43478494)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43839495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunára és kikötőre néző, vízparti lakás eladó a Marina Parton, hajókra néző terasszal! A XIII. kerület egyik legkeresettebb r...
169 900 000 HUF
2 359 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal