Duna House Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca hirdetései (2073 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 2 073 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75147444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szintHatalmas nappali a társasá...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75353948)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (49584238)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét- Kadafalván eladó egy négylakásos lakóépület sorházi lakása, közel 400 nm-es lekerített, önálló telekrésszel, gondozo...
86 000 000 HUF
614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (96452326)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Lehetőség a belvárosi életre! ***Kecskemét szívében, a város nyüzsgésétől pár perc sétára, eladó egy tágas, 3 lakásos társa...
93 000 000 HUF
788 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75374483)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94392453)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54853421)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kecskemét kedvelt kertvárosi részén Hollandfaluban sorházi lakás eladó! Az ingatlan 1980-as évek végén épült tégla szerkezetű, ...
99 000 000 HUF
767 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74447763)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 77 m²-es, tágas lakás egy 10 emeletes társasház 5. emeletén. Az épületben lift található, a fűtés távfűté...
62 500 000 HUF
811 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26273769)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a Danubio lakóparkban egy tágas napfényes nagy teraszos kertes lakás a 68 NM-es amerikai konyhás nappali, plus...
199 000 000 HUF
2 618 421 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98284382)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 4
2026 Júniusában költözhető, prémium, tégla építésű családi ház Kecskemét, Vacsiközben alacsony rezsivel, extra felszereltséggel...
179 900 000 HUF
1 266 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43352677)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78584999)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappa...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43972333)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 4
Lehetőségekkel teli, téglaépítésű családi ház Kecskeméten, a Vacsiközben! Kecskemét egyik kedvelt, csendes városrészében kínálu...
79 900 000 HUF
547 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (98456638)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as FELÚJÍTÁS! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében ...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (46943929)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 451 m2
Telekterület: 3882 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten a Vacsi hegyben, 3882 nm-es össz. Közműves telken fekvő, minden igényt kielégítő, nappali + öt hálószobás lux...
385 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34263846)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában nappali+2 szobás 3. emeleti lakás! A társasházat 2002-ben építették, átgondolt tervek alapján. Kü...
77 400 000 HUF
967 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47966938)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2