Duna House Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca hirdetései (2073 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 2 073 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38766376)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti,...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54833794)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Szeleifaluban tégla falazatú, nappali + 3 szobás, jó állapotú családi ház eladó! a 90 m2-es épület kezelhető mére...
69 000 000 HUF
711 340 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64553741)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó 2 szobás lakás az Oktogon közelében! Budapest szívében, az Oktogon közelében kiadó egy 43 nm-es, földszinti, bútorozott l...
270 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34422793)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Deák Ferenc tér, Andrássy, és a Gozsdu-udvar között - gyönyörű otthon, kellemes hangulat! Budapest igazán pezsgő részén eladó 2...
59 990 000 HUF
1 463 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93495265)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 269 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hollandfaluban egy magas minőségben megépített, összesen 269 nm-es, nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, ...
194 000 000 HUF
721 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (19443993)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 5
Lakitelek-Tőserdőn, a fürdőtől pár perc sétára eladó ez a télen is használható, konvektoros fűtésű, tégla falazatú emeletes hét...
49 900 000 HUF
399 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98994958)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37597252)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (98437328)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1595 m2
Szobaszám: 6
Eladó Jakabszálláson egy 1595 m2-es telken épült, 3 szintes, nappali + 5 szobás családi ház! Az ingatlan jellemzői:- tégla szer...
105 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (18756343)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Exkluzív családi ház eladó Kecskeméten a Vacsiközben! Nyugodt, kertvárosi környezetben kínálom eladásra ezt a 2004-ben épült kü...
139 900 000 HUF
1 238 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (22447223)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (71723369)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 3
Izsák Főutcáján, szuper lokációban eladó családi ház 685 nm-es telken az iskola mellett! Állapota FELÚJÍTANDÓ. Izsák település ...
22 500 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (83343243)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Szuper lokációban, szépen karbantartott családi otthon, mesés parkosított környezetben eladó Izsákon! Izsák város Kecskemét agg...
80 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67373733)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Jell...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45357712)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a Duna House kínálatában! Kecskemét belvárosában eladó felújítandó vagy bontandó családi ház. Jellemzők:-364 nm-es te...
54 000 000 HUF
635 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (45937379)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54835427)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási tanya hirdetés (79799336)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó hangulatos tanya, amely egyedülálló lehetőséget kínál mindazoknak, akik a természet közelségére vágynak. Az ingatlan egy ...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79944654)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 168 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes, 2023-ban teljeskörűen felújított 82m2-es ingatlan, ami a belvároshoz közel ...
49 900 000 HUF
608 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (42613877)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3641 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten Vacsihegyben, de mégis közel a városhoz eladó egy külterületi telken lévő folyamatosan karbantartott családi ház, h...
52 900 000 HUF
637 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal