Duna House Pécs, Király ház hirdetései (295 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 295 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (34777969)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi ház eladó Pécs egyik kedvelt részén, az Alkony utcában! Pécs nyugodt, családbarát környezetében, az egyetem kö...
139 000 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (29293794)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Kozármisleny egyik nyugodt, családbarát utcájában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, belső kétszintes családi házat, amel...
134 900 000 HUF
674 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (23548347)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertváros kedvelt, csendes részén, az Erika utcában kínálunk megvételre egy 47 m²-es, 2 külön nyíló szobás lakást, egy 3 emelet...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93791675)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, felújított, erkélyes, klímás lakás eladó Kertvárosban! Kertváros zöldre néző, csendes részén eladó egy 50 m²-es, 2 sz...
49 700 000 HUF
994 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (83447973)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó! ! ! Eladó Pécs-Vasason egy 2 szobás felújítandó családi ház eladó. Az ingatlant már elkezdték előkészíteni a a ...
13 500 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (74762644)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 4
Szekszárd belvárosi családi ház eladó: - 220 nm-es telken - belső kétszintes - összesen 166 nm-es - nagy terek jellemzik - padl...
135 000 000 HUF
813 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi irodaház hirdetés (17473339)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szekszárd frekventált részén eladó Ingatlan: - 1733 m²-es sík telken - téglaépítésű - 350 m²-es - jelenleg irodaként funkcionál...
95 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi családi ház hirdetés (28357727)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 5
Minden, mi szem- szájnak ingere! Kitűnő állapotban lévő, szerkezetileg tökéletes, vezetékekig felújított családi otthon csönd...
120 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (47547426)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
Felújított kis családi ház Újpatacson eladó: - 630 m2 telken - egyszintes - 88 m2-es lakótér - déli tájolású - amerika konyha n...
86 900 000 HUF
934 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (36643547)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított, erkélyes lakás Pécs keleti városrészében azonnal költözhető állapotban! Pécs keleti városrészének jól megköze...
33 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74436642)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, e...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (88835833)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3
Belvárostól néhány percre Családi ház Eladó! Pécsett, a Torda utcában eladó egy 85 m2-es, belső két szintes, 2 szoba+ konyha-ét...
89 900 000 HUF
1 057 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63291523)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27747731)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² erkély Külön fürdő + WC Újszerű konyha (mosogatógép) Szigetelt ház alacsony rezsi Tároló 47900000 Ft Referencia szám: lk062982
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47176643)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (32756253)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 4
Pécsett Rózsadombon Újépítésű, A+-os minimál stílusú otthon várja új lakóját! Egy modern 96m2-es, 3 szobás ingatlant kínálunk e...
118 900 000 HUF
1 238 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (14323737)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy egy új, modern otthonban éljen, amely egyaránt kínál praktikumot és kényelmet. L...
117 285 000 HUF
1 413 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97545842)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, ...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (49347772)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Létezik olyan újépítésű otthon, ahol a luxus nem extra, hanem alapfelszereltség beépített konyhabútorral és lámpatestekkel együ...
149 900 000 HUF
1 135 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43971344)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 4