Duna House Pécs, Király ház hirdetései (295 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 295 db
Eladó Harkányi hétvégi ház hirdetés (83558463)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 9
Harkányban eladó központhoz, termálfürdőhöz közeli kétgenerációs nyaraló. a nyaraló elosztása: 2 nappali, 7 szoba, 2 konyha, 2 ...
23 900 000 HUF
144 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi ikerház hirdetés (62933894)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Orfű, ahol ez a különleges ingatlan található, egy varázslatos település, mely a tóparti pihenés, a szabadidős tevékenységek és...
34 990 000 HUF
349 900 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77995354)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45427941)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (44511799)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 12
Kiváló befektetési lehetőség - Egyetemvárosi apartmanház eladó! ! ! ! Kórház tér szomszédságában eladó egy 840nm-es telken elhe...
269 000 000 HUF
815 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Görcsönyi családi ház hirdetés (98629735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2761 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Görcsöny településen egy egy szintes, 2004-ben épült szép állapotú családi ház. Az ingatlan 4 lakószobával rendelkezik, a...
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59497944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Esztergár Lajos utcában, egy liftes társasházban, eladásra kínálok, egy 7. emeleti, 60 nm-es ingatlant, mely rendel...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84998982)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Rózsadombon várja új lakóit ez a napfényes, második emeleti, felújított otthon! Ha olyan lakást keresel, ami nemcsak négy ...
58 700 000 HUF
876 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (89588547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Víztorony mellett a komlói úton eladó egy 2 szobás, eredeti állapotú de lakható tégla lakás. Az ingatlan az első emeleten helye...
32 800 000 HUF
596 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (63323352)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Jelentős árcsökkenés mert szeretnénk eladni! ! ! Felújítandó de lakható családi ház várja új lakóit, hogy újra élettel teljen m...
36 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Óbányai családi ház hirdetés (62748463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 4
Éljen Itthon az Alpokban! Magyarország, közelebbről a kelet Mecsek turisztikai büszkesége Óbánya, ahol járunk. Itt található ...
49 999 000 HUF
454 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (78476533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belvárosában, a Mária utcában eladó kertkapcsolatos, 3 hálószobás + nappalis lakás! Pécs szívében, a Mária utcában kínál...
120 000 000 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újpetrei családi ház hirdetés (66747494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Újpetre kis utcájában eladó egy 375nm-es telken található cca. 60Nm-es, 2 szobás családi ház. Az ingatlan részlegesen felújítás...
15 900 000 HUF
265 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (44263429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 2001 m2
Szobaszám: 4
Zalakaroson a Fürdőtől pár percre eladó egy teljeskörűen felújított családi ház, 2001nm-es rendezett telken. Az ingatlan teljes...
85 900 000 HUF
842 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsváradi családi ház hirdetés (46322328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás egyszintes ház pécsvárodan! Eladó egy panorámás 1142nm-es telken található, egy szintes, cca. 110Nm-es családi ...
57 000 000 HUF
518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi lakóövezeti telek hirdetés (59199455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: n/a
Mecsek-oldalon az Erdész utca és a Középdeindoli út között található, összességében 2158nm-es építési telek eladó! a terület 2 ...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi ikerház hirdetés (65943292)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Kiváló befektetés Hévíz KÖZPONTJÁBAN! Eladó egy 2016-ban teljeskörűen felújított ikerház, melyből 3 külön bejáratú apartman ker...
149 000 000 HUF
827 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34594931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
5% Áfa vissza igényelhető! ! ! Új építésű lakások, magas műszaki tartalommal, kedvező áron! Pécs kertvárosi városrészében 2027....
39 260 000 HUF
1 308 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Pécsi irodaház hirdetés (88631156)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs, Tüskésréti úton újszerű irodaházban irodák kiadók 15nm-100nm-ig. Az iroda egységekhez közös ffi. És női mosdó tartozik sz...
75 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb ipari ingatlan hirdetés (34628615)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 1500 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a