OTPip Győr Árpád út 23 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (426 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Győr Árpád út 23 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 426 db
Eladó Levéli családi ház hirdetés (96972929)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Luxus élet Ausztria határában, Levélen! Eladó egyedülálló luxusingatlan két önálló családi házzal, kompromisszumok nélkül, a k...
276 000 000 HUF
1 491 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői családi ház hirdetés (81482332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 3
Felújítható családi ház eladó Tényőn - lakható állapottal! Tényő településen eladó egy 3 szobás, 105 m2-es családi ház 1074 m2...
34 800 000 HUF
331 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pápateszéri családi ház hirdetés (27665734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 3
Eladó Veszprém vármegyében, Pápateszér csendes utcájában egy 1962-ben téglából épült, jelenleg 2 szoba + nappalis részben felúj...
19 990 000 HUF
175 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (15782347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség Kisbácsa szívében, csend, tér és lehetőség egy helyen! Győr egyik legkeresettebb, családi házas övezetében...
64 900 000 HUF
669 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai panel lakás hirdetés (83732443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 78 nm-es, 3 szobás lakás zöld övezetben, közel a központhoz Eladó egy 78 nm alapterületű, 3 szobás, jó állapotú lakás. A...
43 900 000 HUF
562 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriakálnoki családi ház hirdetés (84398947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Újépítésű, a++ energiabesorolású családi ház eladó - modern technológia termálvíz használattal, alacsony rezsi, kiváló lokáció!...
74 900 000 HUF
832 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (44533238)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Mosonmagyaróváron eladó, gondosan karbantartott családi ház csendes, belvároshoz közeli övezetben! Eladásra kínálok Mosonmagy...
120 000 000 HUF
779 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ciráki lakóövezeti telek hirdetés (93595934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8341 m2
Szobaszám: n/a
Az OTP Ingatlanpont eladásra kínálja Győr-Moson-Sopron vármegyében, Cirákon 8341 nm-es, amely még tovább is bővíthető építési t...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (71458382)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Komárom-Esztergom vármegyében, Ácson modern, 4 lakásos társasházakban új építésű lakások vásárolhatók kiváló műszaki tartalomma...
71 095 350 HUF
748 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői családi ház hirdetés (13886387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 3
34 800 000 HUF
331 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi családi ház hirdetés (87999723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 4
Komárom- Esztegom Vármegye, Ács városában, eladásra kínálunk egy 135 nm -es hasznos alapterületű családiházat, amely 1976 -ban ...
52 000 000 HUF
385 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (94422679)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
55 211 950 HUF
746 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi tégla lakás hirdetés (74557251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
71 167 000 HUF
847 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mérgesi családi ház hirdetés (17939714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 7459 m2
Szobaszám: 3
Győrtől 20 km-re, Téti járásban, MÉRGESen átmenő forgalomtól mentes, csendes kis településen 7459 nm -es, teljesen körbekerítet...
99 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői családi ház hirdetés (55936946)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 3
Győr-Moson-Sopron Vármegye legkedveltebb községében, családi ház eladó! ! ! Tényő településen eladó egy 3 szobás, 105 m2-es cs...
34 800 000 HUF
331 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (53753872)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1