Duna House Pécs, Hungária utca hirdetései (393 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Pécs, Hungária utca hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 393 db
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (84987665)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Harkány frekventált részén, pár perces sétára a Gyógyfürdő bejáratától, földszinti, 32 m2-es, felújított, amerikai konyha - nap...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46389514)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egyetemvárosban, közel az egyetemhez, panel épületben, átalakított, 4/3 emeleti, 54m2m-es, erkélyes, Nappali-amerikai kon...
64 990 000 HUF
1 203 518 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (96867936)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen Uránvárosban 47 nm-es kétszobás, teljeskörűen felújított panellekás eladó. a konyha új gépekkel beépített, mosógéppel, m...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villánykövesdi családi ház hirdetés (43744797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 3709 m2
Szobaszám: 5
Eladó Villánykövesden egy 113nm-es jó állapotú családi ház. Garázs, melléképületek tartoznak az ingatlanhoz. a ház vegyes falaz...
17 500 000 HUF
152 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (49975759)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! Pécs-Makárban eladó egy háromszintes, összesen kb. 95 M²-es ingatlan, amely vendégháznak is remekül hasznosí...
29 900 000 HUF
314 736 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (36376116)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Harkány csendes, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy téliesített, bejáratott vendégkörrel rendelkező, felújított nyaraló...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi ikerház hirdetés (23377979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy ikerházat Kozármislenyben, az egyik haz 105nm-es 3 háló +nappali, dupla fürdő elrendezésű. A másik ingat...
94 000 000 HUF
895 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (97233454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Mohácson egy különlegesen kialakított, 62 m²-es lakás! Itt semmi sem olyan mint az ilyen típusú lakásokban. Ez a lakás va...
32 900 000 HUF
530 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43324929)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Uránváros egyetemhez közeli részén, tégla épületben, 4/1 emeleti, 54m2m-es, erkélyes, Nappali-amerikai konyha+2 szobás, t...
62 900 000 HUF
1 164 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44968327)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Visnya Ernő utca: 39 m²-es, jó állapotú, panelprogramos, 1, 5 szobás lakás eladó! Pécs egyik kedvelt, csendes részén, a Vi...
38 000 000 HUF
974 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (35732457)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Hosszúhetény központi részén eladó egy teljeskörűen felújított, össz. Nettó 160 nm-es lakótérrel rendelkező, 2 lakrészből álló,...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86363373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (95933419)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 4
Pécs-Mecsekoldal jól megközelíthető részén eladó egy új építésű, kétszintes, 129m2-es, tágas amerikai konyha nappali+3 szoba, g...
159 900 000 HUF
1 239 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (32312949)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs belvárosában, a pte mellett egy teljes körűen, extra igényesen felújított 2 szobás lakás! Az ingatlan belső elrendez...
63 900 000 HUF
968 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94522245)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 900 000 HUF
968 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33892559)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetvári családi ház hirdetés (24189666)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 4
Eladó modern családi ház Szigetváron a Spar mögötti családi házas részen, 2015-ben épült, 124 m²-es, tégla családi ház 580 m²-e...
117 000 000 HUF
943 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (54338538)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó új építésű, földszinti lakás kertkapcsolattal! Pécs Egyetemvárosban, kínálunk eladásra, új építésű, modern földszinti lak...
125 548 000 HUF
1 549 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (77356134)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs belvárosának szívében, a Király utcában első emeleti, elegáns, 108 nm alapterületű lakás eladó! a négylakásos társasház le...
97 200 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi lakóövezeti telek hirdetés (33331327)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Pécsett, a Mecsek oldal aljában építési telek eladó! Eladásra kínálok egy kertvárosias, rendezett lakóövezetben található, kivá...
24 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal