Duna House Pécs, Hungária utca hirdetései (393 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Pécs, Hungária utca hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 393 db
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (92834549)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szentlőrincen egy 3. emeleti 2, 5 szobàs, 57m2-es részben felújitott panel lakás. a felújítás során műanyag nyílászárók l...
36 500 000 HUF
640 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (37534441)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 44 nm-es, am...
62 900 000 HUF
1 429 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (75259297)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
990 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (21973358)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörű, második emeleti lakás aTÖRTÉNELMI belváros szívében, mindössze 5 percre a Széchenyi tértől. Az ingatlan kil...
72 900 000 HUF
985 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (61743773)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, napfényes lakás Pécsett, a Tildy Zoltán utcában kiváló lokációval! Pécsett, a Tildy Zoltán utcában kínálunk megvételre...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34813234)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55449983)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32, 5 nm-es,...
43 900 000 HUF
1 371 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52771723)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52337298)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában! Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 1...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45863767)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Rózsadombon eladó egy 4/földszinti, amerikai konyha nappali+2 szoba, külön fürdő-wc elosztású, erkélyes, teljeskörűen és f...
55 900 000 HUF
1 035 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (62343339)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 900 000 HUF
1 429 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94455432)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 52 nm-es, am...
62 900 000 HUF
1 209 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33439999)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99473779)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 27 nm-es, té...
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97639771)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (59433424)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Tágas ikerház 600 m² telken eladó PécsÚjhegy kedvelt utcájában! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, két szin...
115 000 000 HUF
821 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (46391892)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok Kozármisleny központjában egy 725 m²-es telken, medencés, szép állapotú családi házat amely, akár két generáci...
129 900 000 HUF
541 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (98483334)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Egyetemváros csendes kis utcájában, a POTE-től 200-re egy 101nm-es, amerika konyha-nappali+ 3 hálószobás, kertkapcsolatos...
119 990 000 HUF
1 188 019 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (74963963)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
115 000 000 HUF
821 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (74374727)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Pécs-Postavölgyben, a Körömvirág utcában! Csendes, zöldövezeti környezetben eladó egy 120 m²-es, belső kétszi...
66 900 000 HUF
557 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal