Duna House Csillaghegy hirdetései (932 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 932 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43356664)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, bútorozott - gépesített, azonnal kiadható lakás, a városliget szomszédságában! a világszínvonalon megújult Városlig...
47 500 000 HUF
2 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57566831)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²-e...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84386593)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29444391)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, 56 m2-es, praktikues elosztású, 1+2 félszobás, franciaerkélyes, m jó állapotú lakás Békásmegyer kedvelt, Dunáh...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32943963)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest Duna parti részén eladó 32 m2 + 7 m2-es erkélyes, praktikus elrendezésű, 2020-ban épült teraszos, . Liftes, portaszolgál...
69 900 000 HUF
2 055 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (52263347)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestújhelyen csendes, családi házas övezetben napfényes, tégla építésű, teljes körűen felújíított 42 m2-es, 2 szoba + kiszolgál...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (78376878)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás belvárosi ritkaság Debrecen szívében! Eladó Debrecen abszolút belvárosában, a Nagytemplom közvetlen közelében egy 81 ...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (87532745)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében - Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehet...
110 000 000 HUF
1 864 406 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67145942)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es társasházi lakás. Nagy erkéllyel rendelkezik, to...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (41382343)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok felújított, erkélyes lakást a II. kerület Víziváros szívében, akár 3 szobássá alakítható! ! ! Budapest egyik...
119 000 000 HUF
1 803 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (52275372)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében - modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehet...
130 000 000 HUF
1 645 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (91494244)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43464299)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú lakás a 2. kerületbenEladó egy 2. emeleti, 2 és fél szobás lakás a budai zöldövezetben. Az ingatlan egy különl...
128 000 000 HUF
1 855 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37454372)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerületi prémium kertkapcsolatos otthon nagy terasszal, resort szintű lakóparki szolgáltatásokkal. Magas presztízsű, zárt l...
131 900 000 HUF
1 806 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54135833)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó zöld, kertre néző világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület Tárogató úton található az ingatlan, amely egy hatalmas go...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23459912)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetős...
130 000 000 HUF
1 884 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34834737)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületbenBudapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kíná...
142 000 000 HUF
1 972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34373525)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetős...
140 000 000 HUF
2 028 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32668232)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a II. kerületben, a közkedvelt Apostol utcában egy 66 m2-es, nappali+2 hálószobás, jó állapotban lévő, csendes, kertre né...
135 000 000 HUF
2 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93924342)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 47 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Duna House Csillaghegy ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az Duna House hálózat oldalára, ahol az összes DH iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.