Baráth-Ferenczi Zita hirdetései (59 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 59 db
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (32557323)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Debrecen kedvelt kertvárosi részén, az Olajfa lakóparkban egy 2014-ben épült, kiváló állapotú, nettó 86 m² (bruttó 107 m²) alap...
99 500 000 HUF
1 156 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (99544977)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecenben, a Poroszlay úton, az Egyetemtől és villamosmegállóktól mindössze pár perc sétára, 60 nm-es, 2 + 1 fél szobás, első...
175 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (86314189)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Debrecen kedvelt kertvárosi részén, az Olajfa lakóparkban, 2014-ben épült, kiváló állapotú, nettó 86 m² (bruttó 107 m²) alapter...
99 500 000 HUF
1 156 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46346749)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Belvárosának egyik legikonikusabb épületében eladó egy 93 nm-es, 3 külön nyíló szobás polgári lakás lakás, liftes társ...
97 000 000 HUF
1 043 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37946397)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen kedvelt városrészén, a Tócóskertben, a Derék utcán, eladó egy 67 nm-es, 3 különnyíló szobás, felújított panellakás, li...
63 490 000 HUF
947 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34492666)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
94 900 000 HUF
1 020 430 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (98784793)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
63 490 000 HUF
947 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92736656)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen, közkedvelt Tócóskert városrészén, a Derék utcán, 40 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, korszerűsítésre váró kis lakás várj...
45 900 000 HUF
1 147 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Debreceni ikerház hirdetés (36899643)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Kiadó családi ház Debrecen Óvárosában – hangulatos, jól megközelíthető környezetben! Debrecen Óvárosában, csendes utcában, 200...
550 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (65757598)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Debrecen Kerekestelepen, csendes, rendezett, aszfaltos utcában 568 m²-es építési telek, 60 nm-es, tégla építésű, teljes körűen ...
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72394434)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Debrecen, Belvárosában, a Török Bálint utcán, kiváló elhelyezkedéssel, a város minden fontos pontjához közel, 3. emeleti, nappa...
109 990 000 HUF
990 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23434673)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Biczó István kertben eladó egy 32nm-es, befejezés előtt álló, a 80-as évek elején épült zártkerti ingatlan. Az ...
14 990 000 HUF
468 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49744367)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
109 990 000 HUF
990 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99594422)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: + 3 fél
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36269373)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Óváros szívében, a Belvárostól és a Fórumtól pár perc sétára, 2. emeleti, tágas, világos hangulatos lakás, impozáns t...
86 000 000 HUF
1 102 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47231392)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
86 000 000 HUF
1 102 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63263345)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen közkedvelt, Tócóskert városrészén, a Derék utcán, 40 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, korszerűsítésre váró kis lakás várj...
46 900 000 HUF
1 172 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73737823)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Sestakert, Poroszlay út, 57 nm-es, 2 szobás, napfényes, magasföldszinti, szép állapotú, erkélyes lakás, csendes, rend...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (97464717)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sestakertben – az Egyetem főépületétől pár percre! Debrecenben, a Poroszlay úton, az Egyetemtől és villamosmegállóktól mindöss...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Baráth-Ferenczi Zita ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az ingatlanirodák listájára.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.