OTPip Budapest VIII. kerület József körút 72 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (311 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Budapest VIII. kerület József körút 72 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 311 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38443863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó prémium lakás lenyűgöző kilátással a Waterfront City-ben, bútorozott, azonnal költözhető! Eladásra kínálok egy szinte ú...
99 000 000 HUF
2 106 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45594237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Közel Budapest nyüzsgő központjához, mégis távol a város zajától! A 3. kerületi Forest Hill lakóparkban eladó egy 77 nm-es, 2 ...
149 990 000 HUF
1 947 922 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (77475234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó ikerház fele a Wekerletelepen egy különleges lehetőség annak, aki szereti a környéket! Kiváló lokáció, praktikus elrende...
88 900 000 HUF
1 058 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72743953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse-jellegű, újszerű luxuslakás eladó Angyalföldön - 91 nm lakótér + 51 nm terasz a 13. kerületben! Eladásra kínálunk eg...
199 000 000 HUF
2 186 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39435749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó új építésű lakások! Fiatalok, befektetők figyelem! Szeretné megtalálni álmai otthonát? Vegye igénybe a 3%-os kedvezményes...
79 890 000 HUF
1 377 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57617734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthon startra alkalmas ingatlan budán! III. kerület, Kolosy tér közvetlen közelében a Lajos utcában kínálok eladásra egy klímá...
98 000 000 HUF
1 180 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (45475563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Felújított lakóház ELADÓ! Budapest XI. kerületének zártkerti részén, Vadászhegyen ajánlom figyelmébe egy 2022-ben teljes körű...
75 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (59743479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű lakást Budapest XV. kerületének egyik csendes utcájában. A Mézeskalács tér közelében kínál...
64 300 000 HUF
1 213 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33236514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 2 szobás tégla lakás Újbudán, loggiával! Budapest XI. kerületének egyik legkedve...
86 700 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37244357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség - felújított, nagy belmagasságú 106 nm-es lakás bérlőkkel együtt ELADÓ Eladásra kínálunk egy 2019...
130 000 000 HUF
1 226 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53654547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csend, béke, luxus! 2026 Évi átadással kínálunk csendes lakóövezetben, parkosított telken energiatakarékos otthonokat smart hom...
185 100 000 HUF
3 247 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (56929742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kilátás a Dunára és a Margit-szigetre a Pannónia utcából? Igen, van ilyen. És most eladó! A XIII. kerület legkeresettebb rés...
89 500 000 HUF
1 316 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94514527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerület Erzsébet város szívében, 41 nm felújított, + 9 nm galériás i. emeleti lakás eladó. a lakás néhány éve tel...
68 500 000 HUF
1 670 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98379339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Csepel szívében, azonnal KÖLTÖZHETŐEN**** Eladó 24 nm-es, teljesen felújított és bútorozott lakás Csepel központjában Cse...
34 900 000 HUF
1 454 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (83373772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2025-Ben épült - 3 szobás - erkélyes - kétszintes lakás eladó, a KöKinél! ! ! ! ! ! 3% - Os hitellel MEGVÁSÁROLHATÓ! ! ! ! ...
99 500 000 HUF
1 530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (61263557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületében, a Nyugati pályaudvar szomszédságában, eladó egy 60 m2-es, kétszobás, 3. emeleti lakás. a lakás megköz...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (99977831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 823 m2
Szobaszám: 5
Budapest III. kerület, Rómaifürdő, 273 m2 családi ház eladó. a 823 m2 saját használatú telekrésszel rendelkező ingatlan a város...
310 000 000 HUF
1 139 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi sorház hirdetés (23921427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 5
***Két lakás egy áráért, remek közlekedéssel! *** Eladó egy felújított, 68 m2-es, belső kétszintes házrész, valamint egy 24 m2-...
71 500 000 HUF
777 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (57287653)
6 hónapnál régebbi hirdetés