Duna House Szépvölgyi út hirdetései (184 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 184 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (34793691)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha több gyerekkel, vagy nagyobb családdal költöznél, akkor jó helyen jársz. a várostól nem messze, mégis nagyon csendes környék...
99 450 000 HUF
1 362 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35347972)
14 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
English translation provided below - Die deutsche Übersetzung finden Sie untenstehend. Időtlen elegancia a Bazilika árnyékában ...
341 000 000 HUF
3 044 642 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44736344)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda központi részén, a Flórián térhez közel 68 nm- es, 3 szobás, felújítandó lakás reális áron eladó! Budapest III. kerületéb...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56772434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, erkélyes 3 szobás panel lakás Rómaifürdőn, a Pók utcai lakótelepenRómaifürdőn, kellemes, zöld és nyugodt körny...
98 500 000 HUF
1 470 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97649748)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kolosy tér közelében kiadó lakás! II. kerület Szépvölgyi úton 2026. 07. 15. -Től, hosszú távra, de minimum egy évre, egy fő! ! ...
240 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (18322555)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Időtlen elegancia a Bazilika árnyékában - Művészet és luxus az v. kerület Október 6. Utcában. Ebben a 125 m²-es, neves belsőé...
341 000 000 HUF
3 044 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35955554)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos lakás óbudán teljes felújítás, terasz, GARÁZSKevés ilyen lakás van a piacon. Földszinti, kertkapcsolatos, nagy ...
122 900 000 HUF
2 156 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (61533777)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kolosy tér közelében kiadó lakás! II. kerület Árpád fejedelem útján hosszú távra, de minimum egy évre, 1, maximum 2 fő részére ...
230 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74448344)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tágas otthon, ahol a családi élet új szintre léphet! Képzeld el, hogy minden reggel napfényben ébredsz, a gyerekeknek külön szo...
199 000 000 HUF
1 604 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74482212)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda központi részén, a Flórián térhez közel 68 nm- es, 3 szobás, felújítandó lakás reális áron eladó! Budapest III. kerületé...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59727257)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik közkedvelt részén, a III. kerületben, a Raktár utcában kínálunk megvételre egy 50 nm alapterületű, 2 szobás, pan...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (97599869)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1650 m2
Szobaszám: 8
Kivételes lehetőség budafokon két ház, nagy telek, számtalan LEHETŐSÉG! Eladó Budapest XXII. kerületének egyik legkedveltebb, c...
179 999 999 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47939792)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges és ritka lehetőséget kínálunk megvételre a Jászai Mari tér közvetlen közelében a Szent István körút elején. Ez a 7...
109 000 000 HUF
1 379 746 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43977427)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületében, Kaszásdűlőn, kiváló elrendezésű, 73 nm-es, nappali + 2 hálós lakás eladó! Óbuda közkedvelt részén, K...
89 990 000 HUF
1 232 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35199953)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ez a szép garzon lakás, a 3. kerület egyik legkedveltebb részén, kiváló közlekedéssel, 9-es busz, 17-19-es villamosok! a ...
50 000 000 HUF
1 515 151 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (35397545)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 1
Saját kertre vágyik a III. kerületben? Csillaghegy egyik csendes mellékutcájában eladó egy 44 m²-es, jó állapotú házrész, amely...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (31933845)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet (...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (42626385)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (75332553)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 4
Diósd-Sashegy: Alacsony rezsijű, emelt műszaki tartalmú új építésű ikerház eladóDiósd kedvelt, csendes részén, a Sashegy alsó s...
134 900 000 HUF
1 087 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (69794927)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 10 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Duna House Szépvölgyi út ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az Duna House hálózat oldalára, ahol az összes DH iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.