Local Home hirdetései (42 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 42 db
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64983742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó erkélyes, felújítandó lakás a VII. kerület, Hernád utca közkedvelt részén! A 90 nm-es, 4 szobás ingatlan (3 szoba külön...
104 900 000 HUF
1 165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (53337746)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 4
Prémium családi ház eladó Balatonalmádi exkluzív övezetében – azonnali lehetőség a Balatoni Riviérán Kivételes lehetőség Balat...
219 000 000 HUF
1 084 158 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (34794633)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nappali + 2 hálószobás lakás kiadó a Vág utcában (Nem is tudom hol kezdjem, annyi előnye van a lakásnak. . . ) Az 57nm-es lakás...
290 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (55649439)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csendes, családi házas övezetben eladó 4 szobás ház – bővítési lehetőségekkel, garázzsal! Eladó egy 100 nm-es, 4 szobás csalá...
124 900 000 HUF
1 249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb lakás hirdetés (76632736)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 félszobás i. emeleti erkélyes LAKÁS! 2001-Ben épült 12 lakásos társasházában található ez a jó elosztású 56 nm-es t...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (92463372)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Világos, parkra néző 3+1fél szobás lakás saját parkolóval – családbarát környezetben! Eladó 81 m²-es, erkélyes, ízlésesen kia...
94 900 000 HUF
1 171 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (23246325)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 234 m2
Telekterület: 1655 m2
Szobaszám: 8
A XXII. kerületben két generációs családi ház, különálló épületekkel eladó! Budatétényben, kis forgalmú, aszfaltozott utcában ...
179 990 000 HUF
769 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (34727687)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Exkluzív környezetben, napfényes, kertre néző lakás eladó. Zöldövezeti, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 67 m²-es...
138 000 000 HUF
2 059 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (73335199)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, nagycsaládosok figyelem! ! ! Vecsésen - a Market-Centralhoz közel - 3 generációs ingatlan eladó! 517 m2-es telken...
149 000 000 HUF
473 015 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (78914595)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Ilka utcai garzon, a Stefánia úttól mindössze egy sarokra Eladó sorba került ez az első emeleti, 35 nm-es, zuglói lakás, ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb telek hirdetés (48793783)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: n/a
Üllőn 2400 m2-es telek eladó! Az ócsai út végén levő Halomhatár utca város felőli oldalán és a főúthoz közel eső részén kerül ...
36 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (85238114)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Buda egyik legkeresettebb és legszebb részén, a csendes és elegáns Szarvas Gábor utcában kínálunk megvételre egy 44 m²-es, föld...
85 800 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (37399954)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Azonnal költözhető, panorámás lakás eladó az Örs közelében! Zugló egyik legkeresettebb részén, az Örs vezér terétől mindössze...
79 000 000 HUF
1 436 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (27756625)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Atyaég, de jó lakás! ! ! Vagy ház? Budapest mesevilágában, Wekerlén áll ez a különleges álomotthon. Pincétől a padlásig vissz...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (78451364)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Budapest XVI. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (73136343)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Budapest II. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
97 900 000 HUF
1 506 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (92238974)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kétszobás otthon kiváló környéken – azonnal költözhető állapotban! Eladó egy 48 m²-es, jó állapotú, összkomfortos, m...
77 900 000 HUF
1 622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (63747747)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
✨ Felújítandó panel lakás - Kiváló lokációval! ✨ Eladó 41 m²-es, 1+1 fél szobás, 3. emeleti világos lakás a VIII. kerület szív...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (58419557)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
73 Nm napfény az Újlipótvárosban! Ez egy olyan 2+1 szobás, 4. emeleti lakás, ahol minden szoba külön bejáratú, és akár 2+2 sz...
104 990 000 HUF
1 438 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (52422293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Budapest VIII. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
59 900 000 HUF
1 050 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Local Home ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az ingatlanirodák listájára.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.