Duna House Szent István tér hirdetései (663 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 663 db
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (37543574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 6
Rákospalota kedvelt kertvárosi részén vált eladóvá egy 829 nm-es sarok telken elhelyezkedő 180 nm-es, két generáció részére is ...
150 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (47974335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 6
Rákospalota kedvelt kertvárosi részén vált eladóvá egy 829 nm-es sarok telken elhelyezkedő 180 nm-es, kétgeneráció részére is a...
150 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (34956342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 6
Rákospalota kedvelt kertvárosi részén vált eladóvá egy 829 m-2es sarok telken elhelyezkedő 180 m2-es, kétgeneráció részére is a...
150 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (62459494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Dunakeszi szívében, a Kis utcában Újjáépülő, belső kétszintes családi ház! Az eredetileg földszintes ház alap- és falszerkezete...
59 900 000 HUF
831 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54422973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zuglóban, közkedvelt részen, a körúton eladó egy 114 m²-es, nagypolgári lakás. Klasszikus nagypolgári lakás, amely esztétikai...
120 000 000 HUF
1 052 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (29745314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényesen felújított, kétgenerációs családi ház Rákoskerten, termő gyümölcsfákkal hívogató tágas kerttel Budapest XVII. ...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77749897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Waterfront lakóparkban, III. kerület. , Akadálymentesített házban, eladó újépítésű, 3 szobás lakás saját terasszal és kertréssz...
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41834225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 40 nm alapterületű egy szobás földszinti lakást. ...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (71725434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
13. Ker. Angyalföld, Béke térhez közeli, újszerű társasházának földszintjén található teremgarázsban jól parkolható teremgarázs...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (87936337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új RÉSZÉN! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43455797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (94347379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38757749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. A közl...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (71724735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás helyett otthon! KÁPOSZTÁSMEGYER! Eladó Budapesten, Káposztásmegyer közkedvelt részén egy 4 emeletes társasház 3. emeletén...
96 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (89429965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 5
Őrbottyánban, központi helyen, ikerházfél, 108. 9 m2 hasznos alapterületű, ( + teraszok és garázs! ) Megbízható építtetőtől! A...
110 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (97297478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 4
Göd, központi részén eladó családi ház, utcafronti üzlethelyiséggelEgy ingatlan, tele számtalan lehetőséggel! Az eredeti épület...
110 000 000 HUF
654 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88647513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! A lakás tökéletes állapotban várja leendő tula...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44673256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Liftes házban 81 nm 3 hálószoba 2 fürdő napfényes, tágas otthon a lehel TÉRNÉL A Lehel tér közvetlen közelében, kiváló közleke...
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36897435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, világos, jó állapotú lakás eladó a Baross téren kiváló közlekedéssel és akár bérlővel együtt. A társasház a Keleti p...
91 900 000 HUF
1 506 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (25374138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal