Duna House Kecskemét, Jókai utca hirdetései (1503 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Kecskemét, Jókai utca hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 1 503 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79379451)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 4
Eladó a vacsiköz csendes utcájában, 2023-ban épített, prémium minőségű családi ház, 4 garázzsal, MŰHELYEL! Az ingatlan a legmod...
249 000 000 HUF
1 778 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (42675924)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 4
2026 Májusában költözhető, prémium, tégla építésű családi ház Kecskemét, Hunyadivarosban alacsony rezsivel, extra felszereltség...
149 900 000 HUF
1 110 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (14534836)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 456 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Petőfivárosban 1990-ben épült családi nappali + 3 szobás házat kínálok eladásra, amely tágas, élhető tereket kíná...
139 900 000 HUF
777 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77261385)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét, Alsószéktón eladó egy majdnem teljesen elkészült, új építésű lakóparkban elhelyezkedő, 91, 7 nm-es nettó alapterület...
86 900 000 HUF
954 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55757878)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 4
Lehetőségekkel teli, téglaépítésű családi ház Kecskeméten, a Vacsiközben! Kecskemét egyik kedvelt, csendes városrészében kínálu...
79 900 000 HUF
547 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84375812)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 7
Különleges családi otthon Kecskemét szívében 7, 5 szobás, háromszintes ingatlan eladóKecskeméten, a belvárostól alig 5 perc sét...
188 000 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyárlőrinci családi ház hirdetés (89293643)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2
Nyárlőrincen jó állapotú családi ház eladó, melléképülettel, garázzsal és üzlethelyiséggel. Jellemzők:- 1970-es években épült- ...
39 900 000 HUF
623 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98463994)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes kis családi ház, amely tökéletes otthon lehet azok számára, akik egy kertre ...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34346369)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1538 m2
Szobaszám: 3
Lakás árán családi ház, full felújított állapotban ELADÓ! Eladó Kecskemét egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Hetényegyházán...
45 500 000 HUF
568 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (69749392)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hunyadivárosban lakberendező által felújított 150nm-es nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, pincével, med...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29357355)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 6
Tágas, sokoldalú otthon Máriaváros szívében ritka lehetőség! Eladó egy háromszintes, téglaépítésű családi ház 210 m² lakótérrel...
83 990 000 HUF
365 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (99134133)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Cegléden a Budai Delikát közelében 86 nm-es újépítésű, kétszintes lakás eladó kiváló minőségű, magas műszaki tartalommal! Alkal...
71 500 000 HUF
831 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77561634)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 2102 m2
Szobaszám: 5
Kadafalva előtt a Hotel Granada szomszédságában eladó, kiváló állapotú, 128nm-es családi ház, lakható melléképülettel. Jellemző...
99 000 000 HUF
773 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44329497)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (87979389)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Teljesen felújított családi ház eladó Lajosmizse szélén! Eladásra kínálunk Lajosmizse nyugodt, kertvárosias részén, a település...
53 000 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (43783687)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha+étkező, fürdő, ...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (73737975)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 173000 m2
Szobaszám: 3
Képzeljen el egy helyet, ahova elbújna az emberektől, ahol kikapcsolódna; egy helyet, ahova munka után hazaérhet, vagy ahol dol...
179 000 000 HUF
2 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (81583112)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 5570 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten az autópálya nyugati kijárójától 4. 7 Km-re, 2025-ben épült, 65 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház, 24 nm-es ter...
79 900 000 HUF
897 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94957773)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét kedvelt kertvárosi részen a Vacsiközben eladó, egy két rendbeli családi ház, nagyobb műhellyel, 794 nm-es telken. Főé...
89 000 000 HUF
988 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53847253)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten a Hunyadivárosban egy 2 szintes, nappali + 3 szobás, 2 fürdőszobás, sorházi lakás, garázzsal, kis előkerttel,...
88 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal