Duna House Kecskemét, Jókai utca hirdetései (1503 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Kecskemét, Jókai utca hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 1 503 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44675256)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBANEladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ing...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (96535778)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kerekegyházán 90nm-es, nappali+ 3 szobás, új építésű családi ház, 1000nm telken. Kecskeméttől 15 percre új építésű, nappa...
83 900 000 HUF
932 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (24398424)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy prémium, tégla építésű családi ház Kecskemét, Belváros és Máriaváros határán alacsony rezsivel, extra fel...
139 900 000 HUF
1 137 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (34589445)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 4
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (22474331)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, napfényes tégla lakás Lajosmizse szívében! Lajosmizse központjában, eladásra kínálunk egy 3. emeleti, 75 m2-es bar...
49 900 000 HUF
665 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (37375343)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nagykőrösön, a vasútállomás szomszédságában 88 nm-es családi ház. a családi ház beton alapra épült, vegyes falazattal, te...
23 500 000 HUF
267 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (99387778)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (33537341)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét - Kadafalva közelében hangulatos tanya eladó! Kecskemét Kadafalva belterületétől mindössze egy teleknyire, eladó egy ...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25572743)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (37744424)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, modern otthon Szegeden közel a belvároshoz! Szeged egyik legjobb lokációjában, a belvárostól egy karnyújtásnyira ...
86 997 900 HUF
1 242 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34245974)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * Modern, energiatakarékos új építésű 2. emeleti, nappali + 3 szobás lakás nagy terasszal * * * Új építésű belvárosi 4 lak...
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (53524337)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2613 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Helvécián, kiváló megközelíthetőséggel! Helvécia kedvelt, beton úton végig megközelíthető részén egy 56 m²-es...
37 999 000 HUF
703 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszállási családi ház hirdetés (77226323)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 5
* * * Új építésű nappali + 4 szobás családi ház 665 nm-es telken * * *Eladásra kínálunk egy nettó 90 nm lakóterű, amerikai kony...
65 900 000 HUF
732 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44927343)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 451 m2
Telekterület: 3882 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten a Vacsi hegyben, 3882 nm-es össz. Közműves telken fekvő, minden igényt kielégítő, nappali + öt hálószobás lux...
385 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (43465789)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeged Vértó közelében Nagyon jó állapotú, világos, azonnal költözhető lakás Eladó Szeged közkedvelt részén, a Vértó közelében...
68 500 000 HUF
951 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (44229882)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3
Ez a kívül-belül szép ház az 1970-es években épült Újpetőfitelepen Fal szerkezete tégla 10 cm-es szigeteléssel és nemes vakolat...
84 900 000 HUF
1 132 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (57338963)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó {Lajosmizse} {csendes}, {átmenő forgalomtól mentes} utcájában, {nappali+2 szobás}, {dupla garázsos} {180 nm-es családi há...
125 000 000 HUF
679 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (28474493)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2