Duna House Szent Imre-kertváros hirdetései (747 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Szent Imre-kertváros hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 747 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (92833395)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcába költözne? Napfényes otthonra vágyik? Legyen minden a közelben? Itt minden adott! a la...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (34643429)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrávalÁlmai otthonát keresi? Ne keressen továb...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (45994875)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 4
Két külön bejáratú lakás 41m2 és 67m2 egy házban, egyben kedvező, 80. 000. 000 Ft irányáron eladó a XVII. kerületben. Rákoscsab...
80 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi ikerház hirdetés (24255759)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház nagy telekkel vasadon modern otthon az ön igényeire SZABVA! Vasad csendes, fejlődő részén kínálok megvételre...
82 900 000 HUF
767 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (47311734)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pesterzsébet központjához közel, csendes kertvárosi utcában felújított, szigetelt téglaházrész eladó! Teljeskörűen felújított, ...
79 999 999 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (67753132)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
Ócsán vállalkozásra is alkalmas két generációs ház eladó! ! ! Kiváló lokációban, Budapest gyors megközelítésével, mégis nyugodt...
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi házrész hirdetés (37393794)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Kedvező áron eladó a XVII. kerületben egy szépen karbantartott két szintes 80m2-es családi ház. a ház Rákoscsabán található, a ...
82 000 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38662442)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (44267732)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 82 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, csatornával, hőszivattyús fűtéssel! Belső nettó ha...
77 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (84626634)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 177 m2
Szobaszám: 5
Eladó Budapest 18. kerületében, Miklóstelep kerületrészben csendes, kertvárosi utcában, egy 97 m² hasznos alapterületű, 3 szint...
79 900 000 HUF
726 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (42258253)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (19677334)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges, napfényes, belső kétszintes házrész Budapesten, a 19. kerületében. Ez a teljeskörűen felújított otthon té...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (67927274)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 +...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (53385464)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központközeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladóEladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó elosztású...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (56844939)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkelVecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95 m...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (27389545)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Vecsés kertek alján kínálom megvételre ezt a 3 lakásos udvarban található, 82 nm alapterületű 2 szobás földszinti lakást. Az ép...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (28742189)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás loggiával, zöld környezetben XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepEladó egy 55 m²-es, jó állapotú, első ...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (69986797)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyság...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (99292693)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (95389526)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, dupla erkélyes ikerházfél Ganzkertvárosban Eladó Budapest 18. kerü...
140 000 000 HUF
992 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal