Duna House Szent Imre-kertváros hirdetései (747 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Szent Imre-kertváros hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 747 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83845889)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár központi részén, a közkedvelt Hősök terén kínálok megvételre egy 50 nm-es, galériás, 1. emeleti, igazi nagypolgári kar...
53 200 000 HUF
1 108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (25674227)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Budapest XVIII. kerületében, Pestszentimrén, Újpéteritelepen magas műszaki tartalommal készülő új építésű i...
147 000 000 HUF
930 379 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33463758)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház, saját garázzsal. Az ingatlanb...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (36693639)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 5
Kiváló lokáció mellett eladó ikerház a 19. kerületben! Kispest kertvárosi részén, a családi házas övezetében, kínálom Önnek a...
139 900 000 HUF
1 076 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (39873413)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrával. Álmai otthonát keresi? Ne keressen t...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (32516436)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás, 55 nm-es, 8. emeleti, teljeskörűen felújított lakás teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekinet...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (24453449)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pesterzsébet központjához közel, csendes kertvárosi utcában felújított, szigetelt téglaházrész eladó. 3 %-Os Otthonstart hite...
79 999 999 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi külterületi telek hirdetés (73785246)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: n/a
Vízi paradicsom a fővárosban: 1240 nm-es telek eladó a Molnár-szigeten Szeretne reggelente madárcsicsergésre ébredni, és a ker...
94 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (88794323)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 4
Privát kert, tágas teraszok, kiváló lokáció sorházi otthon Vecsés szívében Vecsés egyik legjobban ellátott, mégis nyugodt rész...
82 900 000 HUF
872 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (25533957)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
Jogilag rendezett, CSOK Plusz (3 gyermekre), kombináltan Otthon Start hitelre is megfelelő, letisztult, két generáció együttélé...
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (62455734)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kispest központjában, Budapest XIX. kerületében egy felújított, erkélyes, klímás lakás egy rendezett, 10 emeletes, liftes...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (93844179)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy zártkerti ingatlanon található alápincézett házegy kis melléképülettel és panorámás kilátással! Ecser zártkerti ingat...
35 900 000 HUF
1 196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91999955)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium újépítésű lakások a 18. kerület központjában modern otthon, megbízható kivitelező, biztos minőség! Budapest 18. kerül...
86 900 000 HUF
1 022 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56549734)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 56 m²-es, 2 szobás, duplakomfortos, világos, frissen festett lakást, modern elrendezéssel, azonnal költözh...
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79539277)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 900 000 HUF
1 141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (84653382)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Vecsésen a Vasút állomás közelében kínálom megvételre ezt a 67 nm alapterülettel rendelkező családi házat a hozzá tartozó 500 n...
67 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (42319855)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2
Két épület egy LEHETŐSÉG! Bővíthető családi otthon dupla garázzsal a XX. kerület központjábanCsendes utcában, mégis mindenhez k...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33443414)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 4
A 17. kerület csendes, nyugodt részén eladásra kínálok családiházat! 100 Nm, 105 000 000 Ft! ! ! Az ingatlan jó állapotú, kivál...
105 000 000 HUF
1 039 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (45486243)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 5
Inárcson, újépítésű környezetben eladó egy modern családi ház, amely 2026 II. Negyedévében készül el. a 138 nm-es ingatlanhoz e...
114 000 000 HUF
890 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (54139781)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal