Duna House Szent Imre-kertváros hirdetései (753 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Szent Imre-kertváros hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 753 db
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda irodaházban hirdetés (84783443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Zugló szívében, Budapest 14. kerületében modern és fiatalos otthonok eladókBudapest 14. kerületének központjában, Zugló szívébe...
99 930 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44394448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelébenElsősorban fiatal családoknak...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44738825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 7
Eladó többgenerációs, jó állapotú családi ház a RENDESSYTELEPEN! Kedvező Rezsi: Igénylés esetén, a ház jogosult kétszeres gáz-...
129 000 000 HUF
664 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (44497425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 generációs családi ház a 18. kerület csendes, mégis jól ellátott részénBudapest XVIII. kerületében, egy ren...
115 300 000 HUF
1 153 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (24939341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53239476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74234249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (14944473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! Kertes sorházi lakás a 9. KERÜLETBEN! ! ! Az Ecseri úton, az M5-ös bevezető közelében, az utak zajától mégis...
49 800 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (54236874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 4
Kertvárosi nyugalom, városhoz közel ikerházfél saját kerttel eladó! Eladó egy remek elosztású, 2000-es évben épült, kétszinte...
117 000 000 HUF
906 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (18944974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat, 35...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98515797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított, 2 generációs családi ház a 18. kerület csendes, mégis jól ellátott részén Budapest XVIII. kerületében, egy r...
115 300 000 HUF
1 153 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi külterületi telek hirdetés (24832953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4547 m2
Szobaszám: n/a
Örökpanorámás telek eladó Isaszegen 4500 m² természetközeli nyugalom! Eladó egyedülálló adottságokkal rendelkező, panorámás t...
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (52495657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen kínálok megvételre egy tégla építésű házrészt 315 nm saját kertel. Az ingatlan 1990-ben épült beton alapon tégla falaz...
71 500 000 HUF
831 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (27743747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vecsés Felsőhalmon egy 147 nm alapterületű, nappali+ három halószobás, belső kétszintes, 424nm-es saját kerttel, garázzsa...
132 000 000 HUF
897 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (45379836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapest XXIII. kerület mindenhez közel. Eladó egy lakható állapotú házrész a 23. kerület kertvárosi részén. A családi otth...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (33955323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen újépítésű hamarosan költözhető ikerház eladó! A 2 szintes ikerházfél egy 362 nm es telken helyezkedik el saját levál...
138 000 000 HUF
846 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (98334344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: n/a
Kispest csendes, családi házas övezetében kínálunk eladásra egy 526 m²-es, téglalap alakú, DK-i tájolású építési telket. a tele...
63 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (55725484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 17 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, a Bezerédi lakóparkban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezé...
102 900 000 HUF
1 210 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (75248154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted