Duna House Szent Imre-kertváros hirdetései (753 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Duna House Szent Imre-kertváros hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 753 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (97299752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 5 szobás 180 m2-es 2 szintes, garázzsal kialakított ikerház a 18. Ik kerületben. Több éves tapasztalattal, s...
173 000 000 HUF
961 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (54718947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (99429574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (72439575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (48463369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (66934693)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (74378456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21975419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 5
Őszi végi áresés, óriási kedvezmény! Irányár 154. 900. 000 Ft! Újpéteritelep csendes utcájában 250 nm-es, nappali + 4 hálószo...
149 900 000 HUF
599 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (75929293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
**Exkluzív Panorámás Otthon Szigetbecse Szívében Eladó** Közvetlen vízparti panorámás, saját stéggel rendelkező gyönyörű Exkluz...
190 000 000 HUF
1 826 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (83599377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen, a Kispatak lakóparkban 160 nm-es luxus színvonalú családi ház fűthető medencével, kétállásos garázzsal. A ház 2009-...
219 900 000 HUF
1 374 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (77432343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 597 m2
Szobaszám: 3
Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban, csendes, zöld, idilli környezetben, egy 109 nm-es, kiváló állap...
115 000 000 HUF
1 055 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (78343737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (74783745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2 generációs tégla építésű családi ház Monor központi RÉSZÉN! Az ingatlan masszív jó állapotú, beton alapon épült tégla...
110 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (49276983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 6
Luxus Élet Szada Rózsadombján! Fedezze fel álmai otthonát Szada impozáns Rózsadombján, a varázslatos Szőlőhegyen! Eladó egy k...
265 000 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli tégla lakás hirdetés (39435986)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nappali + 3 hálószobás nettó 99 nm-es újszerű, kertkapcsolatos, társasházi lakás Gyál kedvelt részén. Eladó Gyálon egy 3 laká...
80 000 000 HUF
689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori lakóövezeti telek hirdetés (43336677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1785 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Monoron egy 1785 nm-es belterületi sarki építési telket! Lokációját tekintve kiváló egy csendes utcában, re...
34 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (86944237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3933 m2
Szobaszám: 4
Ganzkertváros csendes utcájában 200 nm-es két generációssá alakítható körbejárható családi ház 4000 nm-es telken. Eladó Budap...
220 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (49348475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház zöldövezetben Pestszentlőrincen Erzsébettelepen. Csendes, kertvárosi környezetben kínálunk eladásra egy kétsz...
74 500 000 HUF
677 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74326727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (29246664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 2
Vecsés központjában rendkívül jó lokációval ellátott minden igényt kielégítő 330 nm alapterületű nappali + 5 szobás családi ház...
172 000 000 HUF
781 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal