OTPip Jászberény Gyöngyösi út 36 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (119 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Jászberény Gyöngyösi út 36 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 119 db
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (45592242)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászapáti, 180 nm alapterületű, 5 szobás, tágas, emeletes családi ház eladó. Az ingatlan a Tölgy...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (54434259)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pest vármegyében Nagykátán Budapesttől mindössze 60 km-re egy tégla építésű ikerházfél 1017 nm-es telken! Az ingatlan 83 ...
32 000 000 HUF
385 542 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78877249)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten, a VIII. kerületben, a Dobozi utcában egy földszinti, 31 négyzetméteres, másfél szobás lakás. Az ingatlan fe...
42 900 000 HUF
1 383 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (39436495)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jánoshidán, központ közeli családi ház eladó - Falusi CSOK-ra alkalmas! Jánoshida központi részén kínálunk megvételre egy 82 n...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (17939344)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
** Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászfényszaru, 103 nm-es családi ház eladó! Jó elosztás, nagy telek, kiváló lehetőség! ** Megvé...
28 900 000 HUF
280 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (43327272)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 443 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászberény, 210 nm-es 2 szintes családi ház eladó! Két külön szinttel és többgenerációs kialakít...
104 890 000 HUF
499 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (64659932)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 2
Jászfényszarun 2 szobás családi ház eladó nagy telekkel, melléképülettel! Jászfényszarun, csendes, nyugodt környezetben kínál...
25 900 000 HUF
454 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói lakóövezeti telek hirdetés (46467849)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek Valkó csendes utcájában – fejlesztési LEHETŐSÉG! Eladó Valkó egyik legnyugodtabb, forgalomtól mentes utcájában ...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (85394316)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó többgenerációs családi ház Budapest XX. kerületében - 3 külön lakás, 2 állásos GARÁZS Ritkán elérhető lehetőség Budapest...
149 000 000 HUF
814 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (83835767)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Jászberényben! Remek lehetőség saját elképzelések megvalósítására! Jászberény csendes részén eladó egy...
19 900 000 HUF
355 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (93472943)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jászfényszarun kis ház eladó nagy telekkel, csendes környezetben! Jászfényszaru nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételr...
15 900 000 HUF
345 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (19372954)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Jászfényszaru csendes UTCÁJÁBAN! Jászfényszaru egyik nyugodt, mégis kiváló elhelyezkedésű utcáj...
45 000 000 HUF
398 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (72582763)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, jó elosztású 2 szobás, 1. emeleti óbudai lakás beépített loggiával - kiváló közlekedéssel! Otthon start programr...
61 900 000 HUF
1 263 265 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (77375837)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86559592)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
114 063 000 HUF
1 481 337 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (39324624)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Eladó gödöllőn 356 nm-es, több lehetőséget rejtő ingatlan 3784 nm-es TELKEN Gödöllő egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető ré...
169 000 000 HUF
474 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (35444222)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (26447932)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
28 900 000 HUF
280 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (83353243)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jászfényszaru csendes utcájában egy kiváló állapotú családi ház, amely tágas, jól átjárható tereivel és meghitt hangulatá...
39 000 000 HUF
297 709 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (43744423)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Jászfényszarun Hatvantól 15km-re Jászberénytől 20kmre egy 92 nm-es ingatlan melynek tele...
34 500 000 HUF
352 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal