OTPip Nyíregyháza Dózsa György út 32-34 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései (392 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

OTPip Nyíregyháza Dózsa György út 32-34 - OTP Ingatlanpont Iroda hirdetései

Rendezés:

Összes találat: 392 db
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (69272434)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3962 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újfehértó kedvelt részén egy kb. : 80 Nm-es családi ház, mely 3706 nm-es telken helyezkedik el, mely kiváló lehetőség csa...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32417575)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas, belvárosi 140nm-es lakás, nagy erkéllyel és garázzsal. Azonnal költözhető! Eladó Nyíregyháza belvárosának egyik kedvelt...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (83353579)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 251 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 7
Sóstóhegyen, különleges hangulatú, több lehetőséget rejtő otthon eladó. Nyíregyháza-Sóstóhegy egyik csendes, kedvelt utcájába...
145 000 000 HUF
577 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (79444654)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkeresettebb, exkluzív környékén kínálunk megvételre egy valóban prémium kategóriás, modern megjelenésű ike...
161 500 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74333479)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 379 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 16
Társasház fejlesztésére alkalmas ingatlan, jelenleg üzleti és lakó funkciókkal eladó Nyíregyházán, a Szarvas utcában eladó egy...
179 000 000 HUF
472 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (17498697)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosban modern, fiatalos, minőségi és kényelmes lakás eladó! Akár azonnal is költözhető! A vásárláshoz Baba...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74258725)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73994496)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Borbányán frekventált helyen tégla építésű, 127 nm-es, 4 szobás jó állapotú szintes családi ház eladó! Az inga...
71 900 000 HUF
566 141 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (26632894)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 251 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 7
145 000 000 HUF
577 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93447393)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 251 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 7
Családi ház eladó Sóstóhegyen! Nyíregyháza, Sóstóhegy egyik csendes, kedvelt utcájában kínálok megvételre egy 251 m2-es, 7 sz...
145 000 000 HUF
577 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (44745653)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1104 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek! Exkluzív saroktelek a Sóstói erdő mellett - Nyíregyháza Sóstófürdőn Nyíregyháza egyik legkedveltebb rés...
89 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (85265798)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 8
Nyíregyházán, a Szarvas utcában eladó egy többfunkciós, üzleti célra is kiválóan alkalmas, emeletes családi ház + különálló gar...
79 000 000 HUF
431 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (83298439)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza - Sóstóhegyen építési telek eladó! Nyíregyháza kedvelt kertvárosi részén, Sóstóhegyen, a Kemecsei úttól mindössze...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (94185233)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 120 m2-es családi ház Nyírmada északi részén! Az épület 1986-ban épült, beton alapra, tufa és tégla falazatta...
29 000 000 HUF
223 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (42913233)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (31685249)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza, Hősök terén eladó egy társasház teljes szintje. Az 1905-ben épült különálló, téglaépítésű, két szintes társasház...
105 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (18433797)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű kétlakásos társasházi ingatlan kerül értékesítésre Nyíregyháza csendes, kertvárosi részén, a városközponttól csupán ö...
76 600 000 HUF
1 255 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75929739)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében Nyíregyháza belvárosában! Kiváló lehetőség befektetőknek és fiatal pároknak egy...
58 000 000 HUF
753 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63943653)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Legyen Ön az első lakója! Új állapotú, 78 m2 alapterületű + 12 m2 erkéllyel rendelkező álomotthon a Virág utcában Nyíregyháza e...
73 000 000 HUF
935 897 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (27779582)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal