Lux Ingatlaniroda hirdetései (171 friss hirdetés)

Tapasztalat
26 év
Bemutatkozás
A vállalkozásunkat 15 év banki tapasztalatra és a helyi ismeretekre alapozva 2019.11.15-én indítottuk el Tatabányán.

Decembertől csatlakoztunk a CasaNetWork professzionális csapatához, mint franchise partnerek, valamint a Bankmonitoron keresztül bankfüggetlen hitelközvetítőként tevékenykedünk!

Elsődleges célunk, hogy Komárom-Esztergom megyében található ingatlan eladói és vevői rajtunk keresztül találjanak egymásra, teljeskörű szolgáltatást biztosítva részükre.

Számunkra a legfontosabb az ügyfelek bizalmon alapuló, korrekt kiszolgálása, ezért az ŐSZINTESÉGET és a BIZALMAT tartjuk mindig szem előtt.

Irodáink elérhetősége:

Tatabányai Iroda

2800 Tatabánya, Dózsakert utca 56/A

Oroszlányi Iroda

2840 Oroszlány, Rákóczi Ferenc út 118

Az ingatlanközvetítés keretein belül az alábbiakat vállaljuk:

☑️Új és használt ingatlanok értékesítése

☑️Home-staging

☑️Ingatlan bérbeadás

☑️Ügyvédi-, közjegyzői, földhivatali ügyintézés

☑️Energetikai tanúsítvány

☑️Terhelt ingatlanok értékesítése

☑️Virtuális séta-, 3D modell- és Drón felvétel készítése

Az ingatlanközvetítés mellett Bankmonitor Partnerirodaként vállaljuk:

☑️Személyi kölcsön már 1 napos határidővel!

☑️Hitelajánlatok összehasonlítása banki elkötelezettség nélkül!

☑️Változó kamatozású hitelek kiváltása FIX törlesztő részlettel

☑️Lakáshitelek, CSOK, Babaváró!!!

☑️Egyedi kedvezmények! (csak az irodánkon keresztül!)

☑️Ingyenes hitelügyintézés!

Keress bizalommal!

Tamás Krisztián

tulajdonos, ügyvezető

LuxHome - Számolj velünk!!!

www.lux-home.hu
Összes találat: 171 db
Eladó Tatabányai lakóövezeti telek hirdetés (44798744)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: n/a
Beruházók, kivitelezők figyelem! – Azonnal induló társasházprojekt Tatabánya egyik legkeresettebb részén! Tatabánya Panoráma ...
65 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi ikerház hirdetés (43727225)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, kulcsrakész ingatlant keresel? Nem szeretnél bajlódni a tervezéssel, építéssel, csak költözni szeretnél? Akkor a le...
49 999 999 HUF
617 283 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ácsi ikerház hirdetés (37662799)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 4
49 999 999 HUF
617 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi egyéb ház hirdetés (79653334)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető, teljes körűen felújított, a mai trendeknek megfelelő modern otthon – élvezze a szabadságot saját, 500 m2-es...
87 000 000 HUF
925 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44335729)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás ELADÓ!  Tatabánya közkedvelt, csendes és nyugodt környékén kínálunk megvételre ...
41 500 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi családi ház hirdetés (13235493)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1361 m2
Szobaszám: 6
Oroszlányon eladásra kínálunk egy 1361 m²-es telken elhelyezkedő, sok lehetőséget magában rejtő családi házat, nyugodt, kertvár...
62 900 000 HUF
370 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47564595)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított, jó elrendezésű lakás.  Nemcsak otthonnak de befektetésnek is k...
44 490 000 HUF
839 433 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (75626543)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség tatabányán – nagy erkélyes, igényesen felújított LAKÁS! Tatabánya kertvárosias részén kínálunk megvételre egy ...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (44334144)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy 4 emeletes társasház 4. emeletén lévő csúsztatott zsalus lakást, kedvező áron! Itt garantáltan nem dübörö...
33 990 000 HUF
790 465 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (75573243)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlány központi helyén kínálunk kiadásra egy 4. emeleti, 2 szobás, erkélyes, távfűtéses lakást. A Lux Ingatlaniroda Orosz...
130 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (36963335)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlányon eladó egy 53 nm-es földszinti két szoba + hallos lakás! CSERE lehetőség 1- 1, 5 szobás lakásra érték EGYEZTETÉSSEL...
28 000 000 HUF
528 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (54466752)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi ritkaság Oroszlány egyik legjobb részén! Eladásra kínálunk egy 74 nm-es, tágas erkélyes,  bútorozott, 2. emeleti téglala...
58 500 000 HUF
790 540 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (67433475)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó sokoldalúan hasznosítható lakás Oroszlány szívében – akár vállalkozásra is! Oroszlány frekventált részén, a Rákóczi úto...
51 000 000 HUF
689 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybánki családi ház hirdetés (47555437)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3
Exkluzív lehetőség a természet ölelésében – sokoldalú, befektetésre is kiváló ingatlan Bakonybánk külterületén Ha Ön egy igazán...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi családi ház hirdetés (57393564)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1814 m2
Szobaszám: n/a
Vágyik egy olyan otthonra, ahol a városközpont kényelme és a hatalmas, háborítatlan zöldkert nyugalma találkozik? Ez az ingatla...
21 900 000 HUF
219 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (97594255)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lux Ingatlaniroda Tokod kínálatából az ingatlantárban 182501758 számon eladó Tokod, téglalakás jellemzői: Eladó Tokodon egy 1...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37692997)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lakást keresel de nem szeretnél lépcsőzni vagy liftezni? Eladó Tatabánya, kertváros családi házas övezetében egy kertkapcsola...
48 000 000 HUF
905 660 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi családi ház hirdetés (64397725)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 244 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok egy 244 nm-es, minden részletében prémium családi birtokot, amely 2007 és 2021 között esett át teljes körű bőv...
179 900 000 HUF
737 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilismaróti hétvégi ház hirdetés (46573825)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 351 m2
Szobaszám: n/a
A Lux Ingatlaniroda Pilismarót kínálatából az ingatlantárban 182501747 számon eladó Pilismarót, nyaraló jellemzői: Pilismaróton...
26 500 000 HUF
757 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai hétvégi ház hirdetés (69124223)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 47 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló lehetőség  horgászoknak és pihenni vágyóknak a tatabányai Erőműi tavon lévő stég kisházzal. Csodálatos környezet a tó ...
12 490 000 HUF
346 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 9 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Lux Ingatlaniroda ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az CasaNetwork hálózat oldalára, ahol az összes CasaNetwork iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.