Ingatlanok a Blaha Lujza tér metró megálló környékén (632 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Blaha Lujza tér metró megálló környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 632 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49345589)
6 perce a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők és belvárosi életet kedvelők figyelem! Eladásra kínálunk egy 57 m²-es, 2 szobás, erkélyes téglalakást Budapest szív...
78 000 000 HUF
1 368 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87548224)
26 perce a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen festett, mázolt, ezáltal felfrissített 1 szobás lakás várja új lakóját/lakóit a Blaha Lujza tér közvetlen közelében. A...
200 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71995763)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi első kis GARZON! SAJÁT részre, vagy befektetésnek! Belvárosban, a Blaha Lujza tértől pár percre a Rákóczi úton találh...
51 000 000 HUF
1 758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24392522)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés a Blaha Lujza tér közelében! Budapest VIII. kerület Somogyi Béla utcában vált eladóvá egy körfolyosós bérhá...
84 900 000 HUF
1 035 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64747717)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerület folyamatosan fejlődő részén mindössze 4 perc sétára a Blaha Lujza tértől eladó egy 27 m2-es, 2. emeleti, téglaé...
35 900 000 HUF
1 329 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79326277)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
35 900 000 HUF
1 329 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87726464)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 7 kerület kedvelt utcájában, a Szövetség utcában, egy 23nm-es (+ galéria), teljesen felújított, gépesített konyhás, gal...
43 500 000 HUF
1 891 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi iroda családiházban hirdetés (86493854)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kedves Érdeklődő! Ajánlom figyelmedbe ezt a 20 m²-es, földszinti minilakást a Rákóczi út frekventált részén, rendezett, körfoly...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33549649)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Kiváló befektetési lehetőség Budapest szívében! Eladó egy 145 nm-s ingatlan, amely 5 külön lakásra lett átalakítva. Mindegyik...
547 000 EUR
1 359 683 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29237939)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros egyik csendes utcájában eladó egy 2. emeleti 48 nm-es két szobás lakás. a Nagykörúttól...
65 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39785535)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
**Eladó egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított lakás Budapest VII. kerületében, a Klauzál tér közelében, egy 1920-ban ép...
61 000 000 HUF
1 564 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19644454)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 610 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 14
Budapest egyik legpezsgőbb, folyamatosan fejlődő és turisztikailag kiemelt részén Belső-Erzsébetváros, Dohány utcában kínálunk ...
840 000 000 HUF
1 377 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54772652)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
5 Lakásos, bejáratott befektetési ingatlan eladó Budapest belvárosában ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra kínálunk Budap...
547 000 EUR
1 359 683 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51799949)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében található, kivételes adottságokkal rendelkező ingatlanunkat, amely ideális választás lehet akár s...
76 900 000 HUF
1 507 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23658899)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerületének egyik legnépszerűbb és legpezsgőbb részén, Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában egy 84 nm-...
94 900 000 HUF
1 129 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73836382)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Blaha Lujza tér közvetlen közelében egy első emeleti, 65 m2-es két külön nyíló szobás ingatlan. a lakás jó állapotban v...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29759528)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás vagy időutazás? Itt mindkettőt megkapod duplán! Eladó egy 65 m²-es, két külön lakásra bontott ingatlan egy igazán különle...
126 750 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46879464)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyönyörű történelmi házban, felújított nagy lakás ami kettő is lehet! a Népszínház utca egyik legszebb házában, eladó egy 87 nm...
109 000 000 HUF
1 252 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27424579)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvásárlásra kínálunk Budapest ikonikus helyén - a Rákóczi úton - egy 90 m2-es, 2 külön nyíló hálószobás + nappalis, legfelső ...
88 000 000 HUF
977 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94954975)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Értékállóság, korszerűség, gazdaságosság, kiváló befektetés. Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 7. ...
149 151 421 HUF
1 962 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a metró megálló környékén?
← Előző oldal1 / 32 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal