Ingatlanok a Kodály körönd metró megálló környékén (1101 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Kodály körönd metró megálló környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 1 101 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34888746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerület impozáns környezetében, a Hunyadi téren, liftes társasház 3. emeletén eladásra kínálok egy roppant világos-térre né...
149 900 000 HUF
2 025 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33355233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított, napfényes 118 nm-es lakás a teréz KÖRÚTON! 118 Nm, 4 szoba, 155 MFt A felújított első emeleti lakás az Okt...
155 000 000 HUF
1 313 559 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46895534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest VI. kerületében, a Teréz körúton! Budapest szívében kínálunk megvételre egy 44 m²-es, felújított, jelenl...
68 000 000 HUF
1 545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46764332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlanba belépve tágas terek állnak rendelkezésünkre, konyhánk és étkezőnk szembe található, mellette rögtön a zuhanyzós f...
89 900 000 HUF
1 997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92437733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi, Exkluzív ajánlat Budapest belvárosában a Paulay Ede utcában, közel az Operához. ELADÓ egy 4 – 5. Em-i 96nm-s duplex, ...
210 000 000 HUF
2 187 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42943633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Diplomatanegyed szívében – világos, különnyíló szobás lakás eladó liftes házban. Elhelyezkedés: Diplomatanegyed, frekventált ...
109 900 000 HUF
1 547 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35737513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium minőségben felújított, galériás lakás a Vörösmarty utcában! Eladásra kínálunk a Vörösmarty utcában egy 63 m²-es, maga...
120 000 000 HUF
1 904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (12253662)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó elegáns, felújított nagypolgári lakás Budapest szívében Budapest belvárosában, a VI. kerület egyik legkedveltebb részén ...
144 900 000 HUF
1 354 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (91376816)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó, hosszútávra, Budapesten, a Kodály Köröndnél lévő, tégla építésű, erkélyes, igényes lakás! A lakás a második emeleten h...
950 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97658892)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, teljesen felújított polgári lakás a belváros szívében – a Nyugati és az Oktogon között a Vörösmarty utcában (vi. kerület...
91 400 000 HUF
1 828 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (13263736)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
SZÁMLA-KISÁLLATBARÁT-GYERMEKBARÁT-LAKCÍMBEJELENTÉS! Számlás albérletet keres, mert fontos, hogy ez is egy elszámolható költség...
500 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73778647)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern, belső kétszintes lakás a VI. kerületben! Eladó egy teljes körűen felújított, belső kétszintes, teraszos ingatlan Budap...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76974562)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás eladó az Andrássy úton – ritka lehetőség Az Andrássy úton, Budapest egyik legikonikusabb sugárútján kínálok ...
160 000 000 HUF
1 523 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (86274375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lokáció, költözzön a BELVÁROSBA! VI. Zichy Jenő utcai IV. emeleti, panorámás lakását ajánlom figyelmébe. BÚTOROZOTT é...
295 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28746399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² gal...
48 900 000 HUF
1 746 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94375323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Magasföldszint 2 szobás, teraszos lakás eladó! a város szívében, a Lövölde téren, 50 m2-es összkomfortos lakás eladó! Két szoba...
65 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79351315)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 58 m² + dupla galériás, frissen festett, amerikai konyhás, egy légterű lakás a VI. kerület szívében. a lakás különleg...
77 900 000 HUF
1 343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84416413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kodály köröndnél eladó egy stílusos, felújított, berendezett belső két szintes lakás! Budapest VI. kerületében, a Kodály körönd...
72 000 000 HUF
1 894 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73532264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern designos, belső kétszintes lakás Budapest VI. kerületébenEladásra kínálunk egy belső kétszintes, saját terasszal rendelk...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94741246)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 lakás EGYBEN! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan a Rózsák terénél. Teljeskörű felújítás...
244 900 000 HUF
1 827 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a metró megálló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal