Ingatlanok a Kodály körönd metró megálló környékén (1101 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Kodály körönd metró megálló környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 1 101 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54224364)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY Eladásra kínálunk egy exkluzív, luxus tégla lakást Budapest VI. kerületében...
285 000 000 HUF
2 766 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87333963)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
CITYCARTEL INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY Fedezze fel Budapest szívében, a VI. kerületben található lenyűgöző téglala...
379 000 000 HUF
4 031 914 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73547237)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, VI. kerület, egyik legkeresettebb részén, a Színyei Merse utcában eladó egy stílusosan felújított, modern hangulatú, ...
114 900 000 HUF
1 492 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87625738)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VI. kerületében, a Színyei Merse utcában, stílusosan felújított, modern háromszobás lakás! -Alapterület: 75 nm,...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38443373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljeskörűen, lakberendező közreműködésével felújított fiatalosan berendezett lakást Budapest VI....
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83594765)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi tökéletes LOKÁCIÓ - Fürdőszoba zuhannyal és káddal - piac, tér a közelben - gyors közlekedés - ideális otthon vagy ki...
139 900 000 HUF
1 442 268 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97463366)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern designos, belső kétszintes lakás Budapest VI. kerületében Eladásra kínálunk egy belső kétszintes, saját terasszal rende...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77975728)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VI. kerületében, az Ó utcában egy 73 nm-es, 1. emeleti, felújított nagypolgári lakás. Az ingatlan 2 tágas szob...
109 000 000 HUF
1 493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67492335)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern designos, belső kétszintes lakás Budapest VI. kerületébenEladásra kínálunk egy belső kétszintes, saját terasszal rendelk...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97968832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74975933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ingatlan HELYSZÍNE: Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, lakberendező közreműködésével felújított fiatalosan berendezet...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41452572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a VI. kerületben, az Andrássy út közelében az Izabella utcában egy 3, 5 szobás, 119 nm-es teljeskörűen felújított 2. emel...
132 000 000 HUF
1 109 243 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49884727)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a szenes hanna parknál! Eladó 68nm-es, 2+1 szobás, földszinti lakás a VII. Rózsa utcában. Az ablakok, a bejárat...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31543694)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, teljesen felújított, 3 hálószobás designlakás a vörösmarty utca elegáns RÉSZÉNBudapest egyik legkapósabb belvárosi ut...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45394395)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bp. VI. K. Andrássy út közelében az Izabella utcában eladó 3, 5 szobás, 119 nm-es teljeskörűen felújított 2. emeleti lakás. Lif...
129 000 000 HUF
1 084 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59846523)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Budapest VI. kerületében Befektetőknek és saját otthont keresőknek is ideális! Budapest szívében, a VI. kerületb...
93 000 000 HUF
1 256 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94536592)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Terézváros szívében a Kodály Köröndnél eladó, egy 48nm-es tágas kellemes nappalival + hálószobás, kádas fürdővel rendelkező, ...
70 800 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31838422)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (75693648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
English description BELOW! ! ! Eladó befektetésre is kiváló, 45 nm-es szuterénlakás az Andrássy út közelében Budapest VI. ker...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29649844)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Befektetésnek is kiváló, belvárosi ingatlan, kedvező áron! *** Eladó Budapest VI. kerületében, az Andrássy út vonzáskörzet...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a metró megálló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal