Ingatlanok a Pillangó utca metró megálló környékén
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Pillangó utca metró megálló környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 19 db
Kiadó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (73739653)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Ker. Világos, erkélyes lakás kiadó a Fogarasi úton! Kiadó egy 31 nm-es, rendkívül világos és napfényes, bútorozatlan szo...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (52922867)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ideális ingatlant befektetésre, saját vállalkozáshoz! Zugló ismert, forgalmas és egyben könnyen megközelíthető részén a Fogar...
42 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (92444353)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
• Keresi első induló lakását és fontos számára, hogy kiváló közlekedéssel bírjon? • Nem szeretne felújítással bajlódni, de egy...
73 300 000 HUF
1 466 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44443369)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelje el, hogy egy olyan otthonra talál, amely tökéletesen illeszkedik életstílusához, és mindez Budapest szívében, Nagyzugl...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53485615)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagyzuglóban, az m2 metró Pillangó utcai megállójától 5 perc sétára egy jó állapotú, 50 nm-es, 2+ félszobás lakás várja új tula...
66 500 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (24757943)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, igényesen felújított lakás Zugló zöldövezeti részén! Budapest XIV. kerületének kedvelt, parkos környezeté...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (64569946)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, azonnal költözhető lakás Zugló kedvelt, zöldövezeti részén Megvételre kínálunk Budapest XIV. kerületében egy teljes kör...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74917773)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (66449734)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (37533847)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az irodai kínálatban! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! XIV. kerület, Nagyzugló zöldövezeti részén eladó egy kis lakóközösségű házban,...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda irodaházban hirdetés (45734894)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 3123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XIV. kerület, fontos csomópontjánál, pár percre a Hungária körúttól található irodaház ideális lehetőség mind a nagyobb saját i...
1 833 238 362 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (82427399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Projekt bemutatása Zugló Törökőr területén épült meg egy magas minőségben kivitelezett társasház. a 28 lakásos öt szintes épül...
105 990 000 HUF
1 581 940 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XIV. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (49762424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó Felújított, Frekventált Helyen Lévő Üzlethelyiség a XIV. kerületben! Kiadásra kínálok egy 41 nm-es, utcafronti, világos...
350 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (69552346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
105 990 000 HUF
1 581 940 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (57362979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ide csak a bőröndjét kell hoznia! Egy 2023-ban átadott projekt egyik újépítésű lakásának első tulajdonosa lehet. Ez a berendeze...
125 000 000 HUF
1 865 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74294235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIV. kerület nagyzugló kedvelt részén eladó egy nettó 58nm-es 2 szobás földszínti tégla építésű távfűtéses társasházi lakás. -...
75 000 000 HUF
1 293 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi hotel, szálloda, panzió hirdetés (24953473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest XIV. kerületében, a Stadionok közelében 80 szobás szálló / apartmanszálló eladó! ! ! Az ingatlan 80 szobával rendelk...
1 900 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi hotel, szálloda, panzió hirdetés (99372674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
1 900 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54143482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Zuglóban a XIV. kerületben egy 64,2 m2 + 6,2 m2-es loggiás, 3. emeleti 3 szobás lakás. Zöld-hitel és CSOK igénybe vételén...
105 990 000 HUF
1 656 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a metró megálló környékén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal