Ingatlanok a Rákóczi tér metró megálló környékén (647 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Rákóczi tér metró megálló környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 647 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33518477)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47144394)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VIII. kerületének egyik mellékutcájában kínálom megvételre ezt a napfényes, 1. emeleti, loggiás lakást! A tulajdoni l...
99 990 000 HUF
1 369 726 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44756511)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak a mi irodánk kínálatában elérhető ajánlat - Azonnal birtokba vehető lakás! Budapest VIII. kerület, Palotanegyedben egy k...
48 900 000 HUF
2 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44937912)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetés! ! a kiváló lokáció miatt fiataloknak is ajánlom ezt a lakást! Ez a lakás tökéletes választás lehet mindazok ...
74 900 000 HUF
2 496 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24532738)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nagypolgári lakás a józsef körúton a corvin NEGYEDNÉL! Az ingatlan a 3. emeleten helyezkedik el, klasszikus belvárosi t...
72 900 000 HUF
959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (26124752)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, nagy erkélyes lakás a Népszigeten, különleges adottságokkal és komoly befektetési potenciállal*** Eladásra kínál...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34369325)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás vagy időutazás? Itt mindkettőt megkapod duplán! Eladó egy 65 m²-es, két külön lakásra bontott ingatlan egy igazán különle...
126 750 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31673819)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó felújított garzon lakás a Palotanegyedben*** Megvételre kínálok Budapest VIII. kerület frekventált részén a Palotaneg...
74 900 000 HUF
2 675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68233967)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a Baross utcában kínálunk megvételre egy 113 m2-es, felújítandó, 4 szobás polgári lakást, amely kiv...
99 000 000 HUF
876 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93665261)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikusan...
48 761 000 HUF
1 741 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66788373)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Budapest VIII. kerület frekventált részén a Palotanegyedben egy 56 nm lakást. Alapterülete 28 nm, de 5 méter...
74 900 000 HUF
2 675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56748649)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben a Hidegkúti Nándor Stadionnál! ***** Frissen felújított,...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98356887)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, napfényes otthon a Palotanegyed szívében VIDEÓ ELÉRHETŐ! Eladó egy 47 m²-es, 2 szobás (amerikai konyhás nappali + h...
74 900 000 HUF
1 560 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44434749)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikus...
48 761 000 HUF
1 741 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73443266)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Tolnai Lajos utcában kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó, hivatalosan...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37348299)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Összefoglalás Alapterület: 97 m² Emelet: 3. (Lift van) Tájolás: déli, világos, utcai nézetű Állapot: felújítandó, jól alakíthat...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45332384)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Galériás, felújított lakás eladó a Palotanegyed szívében, kiváló befektetés! ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest VIII. k...
74 900 000 HUF
2 675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38347239)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69259368)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen felújított ingatlant kínálunk eladásra a Palotanegyedben! Fszt - i, tulajdoni lap szerint 28 nm alapterületű lakás, az...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44799744)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a Palotanegyedben, egy 1880-ban épült, 35 lakásos társasház 4. emeletén található, 113 m²-es, világos lakás. Az ingatla...
140 500 000 HUF
1 243 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a metró megálló környékén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal