Ingatlanok a Rákóczi tér metró megálló környékén (647 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Rákóczi tér metró megálló környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 647 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47938447)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Bezerédj utcában kínálunk eladásra egy 77 nm-es, 2 szobás, felújítandó földszinti lakást, utcára ...
87 000 000 HUF
1 129 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33994439)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
M4 metró közeli, lehetőségekben gazdag lakást kínálok megvételre a 8. kerület, II. János Pál pápa tér közeli, barátságos társas...
99 900 000 HUF
1 314 473 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58854545)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás lakás a Magdolna negyedben – első otthonnak vagy befektetésnek is kiváló! Budapest VIII. kerületében, a folyamatosan...
42 900 000 HUF
1 340 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42795937)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** Eladó Budapest VIII. kerület, Nagykör...
79 990 000 HUF
1 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59775338)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Panorámás, 3 szobás lakás eladó a II. János pál Pápa térnél - tágas családi otthon vagy kiváló BEFEKTETÉS! *** VIII. kerüle...
77 900 000 HUF
1 236 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99744272)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben teljesen felújított, nappali + 2 hálós lakás, szép lépcsőházzal rendelkező 160 éves házban Kedves Érdeklődő! ...
98 490 000 HUF
1 492 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27593353)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
77 M²-es, világos, 2 tágas szobás lakás eladó a Magdolnanegyedben, József körúttól séta távolságra 94, 9 M Ft irányáron. Egyete...
84 900 000 HUF
1 102 597 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72857263)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 900 000 HUF
1 102 597 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52873295)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 900 000 HUF
1 102 597 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37943464)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó világos, csendes, 3+1 szobás lakás a Népszínház utcában, kiváló lokáció! Budapest egyik központi részén, a Népszínház u...
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54612394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7+ 6 fél
Kivételes befektetési lehetőség a József körúton - 4 lakásos, belső kétszintes, teljes körűen felújított polgári lakás érvényes...
280 000 000 HUF
2 204 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67133449)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó világos, csendes, 3+1 szobás lakás a Népszínház utcában. Budapest egyik központi részén, a Népszínház utcában kínálunk ...
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69234943)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Remek befektetési lehetőség! Bérbe van adva most is. Kiváló közösségi közlekedésnél, 4/6-os villamos 1 perc, m4 metró 5 perce...
95 000 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21349491)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő, egyre népszerűbb Csarnoknegyedében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63167498)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25757136)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34356737)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csendes oázis a belváros szívében, 87 nm-es felújított lakás a Népszínház utcában! Helyszín: Budapest VIII. kerület, Népszínhá...
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44148354)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Alakítható, emeleti, több szobás belvárosi lakás eladó: VIII. Déri Miksa utcában eladó 73 nm, 2, 5 szobás, negyedik emeleti, v...
83 500 000 HUF
1 143 835 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (96965496)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 1. emeleti lakás + tetőtér garázzsal, kerthasználattal Kispest ( XIX. kerület ) kertvárosában! Ne hagyja ki ezt a kivét...
135 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94343673)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerethető polgári otthon kiváló lokációval – 77 m² a Csarnoknegyedben, József utca és Őr utca sarkán Eladó egy karakteres, ig...
84 900 000 HUF
1 102 597 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant a metró megálló környékén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal