Ingatlanok a Semmelweis Egyetem környékén (490 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Semmelweis Egyetem környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 490 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47412457)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a Blaha Lujza tér közvetlen közelében, a József körúton található ez a 81 m²-es, felújítandó állapo...
79 900 000 HUF
986 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (16784474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Duna-parttól 5 perc sétára, a megújult Bakáts téren eladó egy 61 m²-es, amerikai konyhás nappali plusz hálószobás, felújított...
145 000 000 HUF
2 230 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52877932)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi, sokoldalúan hasznosítható ingatlan a Lónyay utcában, a IX. kerület belső részén. A Lónyay utca a Ferencváros egyik ...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (16915584)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Eladó egy különleges hangulatú, galériázott lakás kiváló lokációval, gépiesítve és bútorozottan! **** Budapest egyik legke...
79 500 000 HUF
1 728 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47532714)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38574256)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16972433)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó lakás rendezett társasházban a VIII. kerületben, kiemelkedő befektetési lehetőség a BELVÁROSBAN! *** Ha Budapest egyi...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38929834)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Palotanegyedben! ! ! A Palotanegyed egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 45 nm-es, 1 szobás, ...
67 000 000 HUF
1 488 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27277776)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsijű, jövőálló otthon IX. kerület, Márton utcában English below 38 m²-es, erkélyes lakás egy 2018-ban épült, korsz...
73 400 000 HUF
1 931 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47537744)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kálvin térnél a Ráday utcában eladó erkélyes, örökpanorámás, fényárban úszó, polgári lakás egy gyönyörű szép felújított szecess...
149 900 000 HUF
2 204 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32739173)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében, a Corvin Pláza közelében eladó egy 23 m²-es, teljes körűen felújított, tehermentes garzonlakás, 4 m²-...
46 800 000 HUF
2 034 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47753923)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó világos, csendes, 3+1 szobás lakás a Népszínház utcában, kiváló lokáció! Budapest egyik központi részén, a Népszínház u...
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37453936)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, bútorozott, 3 szobás szuper lakás! ! a VIII. kerületben, a Nap utcában, egy 2018-ban épült, modern, 6 emeletes társ...
120 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34557992)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó világos, tágas design lakás a Corvin-negyedben! Scroll down for english! Eladásra kínálunk egy 88 nm-es (valóságban 92 nm...
109 000 000 HUF
1 238 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73334537)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Figyelem! Corvin negyedben, exclusive lakás, jó befektetési lehetőség! Eladásra kínálunk a 8. kerület, József Krt. -On a Práter...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43577575)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség a Mikszáth Kálmán térnél! Eladó egy 67 négyzetméteres, magasföldszinti lakás frekventált környezetben, fogorvo...
88 700 000 HUF
1 323 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73544982)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
84 900 000 HUF
1 845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34465986)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Napfényes lakás, amely a 3%-os Otthon Start Program feltételeinek is megfelel! *** Budapest VIII. kerületében, a Mátyás té...
57 900 000 HUF
1 315 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44153232)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetői, hozamfókuszú lehetőség. Kiemelkedő befektetési potenciál a Ráday utcában : két stúdió beépíthető padlástér lehetős...
91 900 000 HUF
1 531 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32167233)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 68 nm-es, exkluzív minőségben, teljes körűen felújított lakás Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén. Az...
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való ingatlant az egyetem környékén?
← Előző oldal1 / 25 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal