Ingatlanok a Tomori Pál Főiskola környékén (29 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Tomori Pál Főiskola környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 29 db
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (39452549)
1 perce a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás lakás a XXII. kerület kedvelt részén – Rózsakert lakótelep Budapest XXII. kerületében, a népszerű Rózs...
65 900 000 HUF
1 344 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (76733531)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
XXII. kerületben, Nagytétényben, az M6-s autópálya közelében, 2. 000 Nm-s, telek eladó! Övezeti besorolása: Gksz-2/NT/3 Beép...
74 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi telephely hirdetés (76233714)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 2000 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
XXII. kerületben, Nagytétényben, az M6-s autópálya közelében, 2. 000 Nm-s, ipari terület eladó! Övezeti besorolása: Gksz-2/NT...
74 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (99378963)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Keresed az ideális családi fészket a 22. kerületben? Megtaláltad! Eladóvá vált egy 72 nm-es, nappali + 3 hálószobás zárt, belső...
129 490 000 HUF
1 798 472 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (78474452)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajdonlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (92326143)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (96496293)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (94827345)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 5
Csak az irodánk kínálatában! Újszerű 2020-as építésű nettó hasznos 137 m² lakóterületű ( + terasz és erkély ), földszint + telj...
235 000 000 HUF
1 715 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (42467443)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 5
235 000 000 HUF
1 715 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35394237)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (68788389)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csendes, zöldövezeti, 3 szobás lakás eladó a Rózsakert lakótelepen Eladó a XXII. kerület közkedvelt, zöldövezeti részén, a Róz...
67 900 000 HUF
1 170 689 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (37361274)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1640 m2
Szobaszám: 6
Több célra hasznosítható, nagy telkes ingatlan kedvelt környéken ELADÓ. XXII. Ker. Budatétény csendes kertvárosi részén, aszf...
179 990 000 HUF
899 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (76384747)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (74234141)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rózsakert kedvelt részén eladó egy felújított, erkélyes otthon Budapest XXII. kerületének egyik kedvelt részén, a Rózsakerti l...
69 500 000 HUF
1 390 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (54428434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó Budafokon egy különleges hangulatú, rusztikus stílusú, 221 m²-es, 4 szintes, önálló családi ház 185 millió Ft irányáron. ...
182 900 000 HUF
827 601 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (88336362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség igényes lakóparkban – kiváló befektetés! Eladásra kínálunk egy –1 szinten található, jól alakítható üzlet...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (48992787)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
45 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (76928487)