Ingatlanok a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola környékén (779 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 779 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55887433)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 47 nm-es duplex lakás. A ingatlan renová...
41 800 000 HUF
889 361 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343722)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti, utcai nézetű 36 nm-es 1 szobás po...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84572483)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti 35 nm-es 1 szobás utcai nézetű pol...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (64438926)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó a 8. kerületben az Orczy úton egy felújítandó, hatodik emeleti, liftes, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelkező társa...
64 700 000 HUF
1 115 517 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82159428)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 38 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (37244373)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros, corvin sétány, metro vonalak, parkok, iskolák, óvodák, minden KÖZELBEN. Remek elhelyezkedéssel bíró, jó állapotú tá...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96863933)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 2 szoba+nappalis világos lakást a VIII. kerületben a Kálvária utcában. Az ingatlan magasföldszinti. Fűté...
66 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76829234)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerület Magdolna negyedben, a Teleki László téren eladó egy kiváló adottságú, 2 szobás, jó állapotú, csendes, 50...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34543591)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóval Jó elosztásának köszönhetően ...
149 000 EUR
1 418 334 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58855672)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóvalJó elosztásának köszönhetően fi...
149 000 EUR
1 418 334 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33337378)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyorsan birtokbavehető, 58m2-es, 1. emeleti, lakható állapotú, könnyen kiadható, 2 szoba + alkóvos, lakás, a környék egyik kivá...
65 000 000 HUF
1 120 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88133229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest intellektuálisan nyüzsgő részében a VIII. – Kerületben eladó egy frissen felújított, lakberendező által megálmodott el...
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27337376)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest VIII. Ker. -Ben eladó fsz-i udvari bejáratos dupla komfortos kétszintes 40nm-es felújított lakás. Legyen első tulajd...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76866723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerületben a Baross utcában, az Orczy tér közelében frissen felújított társasház harmadik emeletén, felújítandó állapotú,...
79 500 000 HUF
993 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (56554925)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Corvin100 – 100 méterre a Corvin Plazától KÖLTÖZHETŐ 442-es lakás Valódi presztizs értékkel bír Budapest új belvárosában, az ...
88 504 000 HUF
1 609 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi iroda irodaházban hirdetés (33628373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 1336 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Dinamikus fejlődése miatt a Józsefváros a befektetők egyik fő célpontjává vált. a Corvin sétány - mint Közép-Európa legnagyobb ...
925 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93543897)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerületben Üllői úton, a Klinikák közelében, rendezett liftes társasház, 4. emeletén, található 38 m2-es, erkélyes, egysz...
58 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45742971)
4 hónapja a megveszLAK-on