Ingatlanok a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola környékén (779 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlanok a Wekerle Sándor Üzleti Főiskola környékén

Rendezés:

Egyes kereséseknél az olyan hirdetések is bekerülhetnek a találati listába, melyeknek a hirdető nem adta meg a pozícióját (a rendszer ilyenkor a település közepének pozíciójába helyezi az ingatlant).
Összes találat: 779 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33223647)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Palotanegyed hangulatos Bródy Sándor utcájában kínálunk megvételre egy...
94 900 000 HUF
1 555 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47245799)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Víg utca egyik rendezett részén eladó egy frissen felújított, újszerű állapotú lakás. Az ingatlan a ház 3...
64 900 000 HUF
1 908 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43739947)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű lakás eladó a Tömő utcában, a Corvin Negyedtől mindössze 1 perc sétára, az Innovációs Centerrel szemben. ...
77 000 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38455346)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
156 Nm-es, teljesen felújított lakást, mely a Rákoczi úton található, mindössze 100 méterre a Blaha Lujza tértől. Az ingatlan e...
186 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49773219)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mindenhez közel a belvárosban a Víg utca utcában, a VII. kerület külső részén kínálunk megvételre egy gyönyörű, új építésű inga...
36 179 000 HUF
1 339 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45453737)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin Plaza közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 sz...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (23531321)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörűen felújított, egyedi beosztású, világos lakás nagyon jó közlekedéssel! Eladó egy 30 m2-es, harmadik emeleti, udvarra...
52 900 000 HUF
1 763 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49444488)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás gyönyörű HÁZBAN! Eladó 89nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, erkélyes lakás a IX. kerületben, az Üllői úton. Az inga...
95 500 000 HUF
1 073 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54249433)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított lakás az egyetemek szomszédságában! Megvételre kínáljuk az alábbi ingatlant, remek elosztással ...
85 000 000 HUF
1 393 442 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (85364956)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, Szigony utcában 10 emeletes panel épület 4. emeletén lakás KIADÓ ! a lakás :- erkélyes- 3 szobás- külön wc-vel rende...
260 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19749827)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern city living a corvinnegyed SZOMSZÉDSÁGÁBAN VILÁGOS, tágas, 3 szobás lakás, két fürdőszobával a baross utcában kiváló KÖ...
94 900 000 HUF
1 282 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59374534)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári társasház emeletén eladó egy napfényes, tágas terekkel rendelkező lakás. A 2024-es munkálatok során korszerűsítették ...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59397378)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Corvin negyed közelében, egy rendkívül dinamikusan fejlődő környéken kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 68 négyzetméter...
80 600 000 HUF
1 185 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (69727742)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó a 8. kerületben az Orczy úton egy felújítandó, hatodik emeleti, liftes, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelkező társa...
64 800 000 HUF
1 117 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48337734)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kiváló ár-érték arányú, 56 nm-es erkélyes, csendes lakás eladó a VIII. kerületi Baross utcában, a Közszolgálati Egyetem köze...
58 500 000 HUF
1 044 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99387337)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tágas polgári lakás a belváros szívében, ahol a tér, a fény és a karakter találkozik Budapest VIII. kerületének egyik legjobb a...
99 990 000 HUF
1 063 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48887534)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
‼️ Corvin negyed csendes részén - kiváló állapotú szuper elosztású LAKÁS ✅ fiatalos, azonnal birtokba vehető 2 szobás lakás - ...
99 900 000 HUF
1 998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (93273359)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 68 m²-es, 3 különnyíló szobás, jó állapotú lakás! A LAKÁSRÓL: 3 különnyíló szoba, így akár kisgyermekes családoknak, ak...
81 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39734945)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A VIII. kerületben, a Berzsenyi utcában eladó egy 95 nm-es lakás, amely egy társasház második emeletén található. Az ingatlan...
91 885 000 HUF
957 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77319277)
25 napja a megveszLAK-on