Eladó jó állapotú ház - Budapest III. kerület (44358839) - megveszLAK.hu
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
hirdetés fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
368 500 000 HUFárcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:450 m2
  • Telekterület:1795 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2002
  • Szobaszám:5 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:4 szintes
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Fényviszony:Napfényes
  • Kilátás:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Energiatanúsítvány:D
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Referencia szám:
M289427
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom KÜLDÉS
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Budapest 3. ker.

Kuriózum az ingatlanpiacon! Grandiózus budai Villa álmai otthona vagy további építési lehetőséggel akár üzleti célra is átalakítható!
GoBuda szomszédsága, kitűnő infrastruktúra!

Legjobb befektetési ajánlatok egyike Budán Szuperpanorámával! Ez a villa ingatlan, mely 2002-ben épült kitűnő beosztással kínálja akár több generációnak vagy nagy családok számára az együttélés lehetőségét. 4 Lakószinten 450nm -en jelenleg 7 szobával, 3 fürdőszobával, hatalmas nappalival, nagy étkezővel, minőségi beépített konyhával, spájzzal, gardróbbal, dolgozó szobával, jacuzzival és fitness résszel, szaunával, teremgarázzsal rendelkezik. Hatalmas teraszairól pazar panoráma és a kert tárul elénk.
Az épületen belül két külön apartman került leválasztásra, az egyik apartman lakás külön bejárattal a tetőtéri manzárt részt is magába foglalva nyújt egyedi lehetőséget, ahol teljes szeparációval privát szférájában akár művészeti tevékenységet is végezhet!
A másik különálló lakrész a földszinten található szoba fürdőszobával.
A teremgarázsban 2 autó kényelmesen tud parkolni és még pakoló tér is marad. Ezen a szinten alakítottak ki fitnesz-, valamint szauna - jacuzzi -pihenő teret. A gépészet is itt van telepítve. Ez a szint több bejáratos.
A villaépület 38-as phoroterm téglából épült, külső dryvit szigetelést kapott, amerikai zsindelyes tető, a tetőtér szigetelt, gépészete kiváló, jelenleg fancoil fűtőegységek működnek a kazán és a melegvizet biztosító tartály a garázs szinten került elhelyezésre, de a nappaliban nagy méretű kandalló is meleget nyújt a téli időszakban. Szobáiban klíma került felszerelése a nyári hónapokat kellemesé téve. Padlóburkolatok gránitból, a belső nyílászárók tömör fából készültek, a házban beépített porszívórendszer is kialakításra került.
Az ingatlanhoz tartozó ősfás telek 1795 m2-es, melyet jól átgondolt tervezéssel minden igényt kielégítően képzelt el a tulajdonosa. Egy kisebb halastóval és igazi kerti party sütögető kiépítésével, a kert alsó részén gyümölcsfákkal beültetve (alma, barack, dió).

Építés éve: 2002
Netto lakótér: 456m2
Teremgarázsban parkolók: 2 db
Udvari autóbeálló helyek száma: 3 db

Garázs szint:
2 állásos teremgarázs, kazánház, konditerem, jakuzzi, szauna, tároló

FÖLDSZINT:
Előszoba, nappali, konyha-étkező, kamra, szoba+fürdőszoba, 2 gardrób, fürdőszoba, külön wc-mosdó, nagy méretű terasz

EMELET:
4 szoba, társalgó, 2 fürdőszoba, közlekedők, erkélyek

TETŐTÉR:
Műterem, zárható tárolószobák

Buszmegálló 2 percre, iskola és kisbolt az utcában, a fonódó villamosmegállók autóval 5 perc alatt, az Árpád-híd 8-10 perc alatt érhető el.

Megtekintéshez előzetes időpontegyeztetés szükséges.

Várom megtisztelő hívását! m289427

368500000 Ft

Referencia szám: m289427

Hasonló ingatlan hirdetések




© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal