Eladó újszerű állapotú nyaraló - Horvátország, Sveti Vid-Miholjice, Malinska-Dubašnica (49653426)
+ 24 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú nyaraló Horvátország, Sveti Vid-Miholjice, Malinska-Dubašnica

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
1 350 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Sveti Vid-Miholjice, Malinska-Dubašnica
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:260 m2
  • Telekterület:830 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Stolz Jelena
Stolz Jelena
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: RE-U-32246
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hétvégi ház Sveti Vid-Miholjice, Malinska-Dubašnica

Rusztikus ház medencével és kilátással a tengerre Malinskában, Krk szigetén!

Ez a bájos, 260 m²-es rusztikus ház újonnan felújított és igényesen berendezett, három emeleten tökéletes keveréke a régi világ varázsának és a modern kényelmi szolgáltatásoknak.
Az alagsorban hangulatos borospince található, amely ideális a kedvenc évjáratok tárolására. a földszinten található egy jól felszerelt konyha étkezővel és egy tágas nappali, kő kandallóval. Ez a terület egy fedett teraszra nyílik, amely tökéletes a szabadban való szórakozáshoz.
Az első emeleten található egy fürdőszoba WC-vel, két hálószoba és egy nagy fedett terasz. a tetőtérben két további szoba és egy kis szoba található WC-vel.
A gyönyörűen parkosított, 830 m²-es udvaron nyári konyha, grillező és 10 személyes kőasztal található padokkal. a hívogató, elektrolizáló rendszerrel felszerelt úszómedence mediterrán növényekkel van körülvéve, és öntözőrendszerrel is rendelkezik. a kertben két parkolóhely is található.
A házat aprólékosan alakították ki, kiváló hőszigeteléssel, új villany- és vízszereléssel, hőszivattyúval hőszabályzóval, fan coil rendszerrel, a fürdőszobákban padlófűtéssel. Teljesen bútorozott, rá van kötve a városi csatornahálózatra.
A kiváló helyen található ingatlan teljes magánéletet és tökéletes környezetet kínál a pihenéshez és kikapcsolódáshoz. Ref: RE-U-32246
Összességében a horvátországi ingatlanvásárlót terhelő többletköltség az ingatlan összköltségének körülbelül 7%-a, amely magában foglalja: - vagyonátruházási illeték (az ingatlan értékének 3%-a); - ügynöki/közvetítői jutalék (3%+áfa jutalék); - ügyvédi díj (kb. 1%); - Közjegyzői díj; - bírósági bejegyzési díj; - hivatalos hiteles fordítási költségek. Ügynökségi/közvetítői szerződés aláírása az ingatlanlátogatás előtt történik.
Ingatlanelőnyök: Úszómedence, Padlófűtés, Kert, Modern Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal