Eladó új építésű nyaraló - Spanyolország, Algorfa (36465543)
+ 14 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó új építésű nyaraló Spanyolország, Algorfa

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
400 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Algorfa
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Üdülő
  • Alapterület:98 m2
  • Telekterület:203 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Dorina
Dorina
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó nyaraló Algorfa

Új fejlesztés: Árak 400. 000 €-Ról 650. 000 €. [Ágyak: 3 - 3] [Fürdőszobák: 2 - 2] [Épületek mérete: 98, 00 m2 - 135, 00 m2]

Az Algorfában, a Costa Blanca déli részén található, zöld tájakkal, citrusültetvényekkel és golfpályákkal körülvett, 53 kortárs villa új lakóépülete, mely magánéletet, nyugalmat és könnyű hozzáférést biztosít a szolgáltatásokhoz és a partokhoz.

A projekt magában foglalja a különálló és félig különálló villák három méretben, 3 hálószoba és 2 fürdőszoba (nagyobb modellek hozzá egy vendég wc). a házak egy vagy két szinten állnak rendelkezésre: az egyszintes lehetőségek közé tartozik a saját tetőtéri szolárium, míg a kétszintes modellek felső emeleti terasszal rendelkeznek. Kiválasztott egységek közé tartozik egy pince, egy pince lehetőség áll rendelkezésre mások. Minden villához tartozik egy privát medence és egy telek parkoló.

Elegáns Ibiza-ihlette stílusban, tiszta fehér végekkel és lágy vonalakkal tervezve, a házak előnyben részesítik a szabadtéri életet. a specifikációk közé tartozik a megerősített biztonsági bejárati ajtó, a teljesen felszerelt konyha, a vezetékes légkondicionáláshoz való előzetes beszerelés, valamint a melegvíz aerotermikus rendszere - a kényelem és az energiahatékonyság támogatása.

Helyi kényelmi közel, a Guardamar del Segura strandok mintegy 14 km-re, Torrevieja és Orihuela Costa bevásárló területek körülbelül 15 km-re, és Alicante repülőtér körülbelül 35 km-re - így ezek a villák jól alkalmas állandó élet, ünnepek, vagy beruházás. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal