Eladó luxus ház - Budapest XXII. kerület (96483147)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 26 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
399 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XXII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:239 m2
  • Telekterület:428 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2020
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Luxus
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Luxus
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Kelemen Tamás Zoltán
Kelemen Tamás Zoltán
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Budapest 22. kerület, Rózsavölgy, 239nm, 39...

Eladó luxusvilla Buda egyik kedvelt részén, a 22. kerületi Jogar utcában, amely a tulajdonos és egy belsőépítész egyedi, a designra és a funkcionalitásra is nagy hangsúlyt fektetetett tervei alapján készült!

Rendkívül jó, frekventált helyen, csendes utcában egy saroktelken található ez a ház. a 428 m2-es, gyönyörű dísznövényekkel parkosított telken az épület teljesen körbejárható, hátsó részén terasszal, ahol egy motoros redőnnyel ellátott pavilon teszi kényelmessé, még élvezhetőbbé a kerti életet.

Az épületben Loxone okosotthon rendszer működik, így minden (biztonsági rendszer, fűtés, világítás, árnyékolás. . . Stb. ) Automatizált, nagyon könnyen vezérelhető és ellenőrizhető egy alkalmazásban.

A lakás elrendezése átgondolt, ideális egy család részére.
A három szintes épületben a legalsó szinten találunk egy hobbi-, vagy vendégszobát, ahol egy wellness részleg (szauna, futógép), egy mosókonyha, illetve egy hatalmas, beépített gardróbszekrény is helyet kapott. a lépcső alatti hely is ki lett használva tárolóként és ezen kívül itt találjuk a gépházat, amiben egy wc, kézmosó is ki lett alakítva.
A földszint a nagy üvegfelületek által jól benapozott, nagy tér jellemzi. Itt találjuk a nappalit, az amerikai konyhát és egy fürdőszobát, illetve egy kényelmes előteret, ahol beépített szekrénybe tudjuk elrejteni a cipőket, kabátokat.
Az emeleten 3 hálószoba, egy fürdő és egy külön wc kapott helyet. a szülői hálóból egy gardrób szoba nyílik.
Mind a külső-belső dizájnban, mind a bútorokban, a konyhai gépekben, a burkolatokban a minőség észrevehető, egyedi belsőépítészeti kialakításokat találunk a tv falnál, a mennyezeten, a lépcsőházban!

AJÁNLOM:
-családoknak, akiknek fontos a lokáció és hogy egy kész minőségi luxusotthonba mihamabb beköltözhessenek

KÖRNYEZET:
Budafok gyönyörű kertvárosias részén, a 7-es és 6-os főút közötti terülén található az ingatlan. Jellemzően újszerű, vagy új építésű ingatlanokkal találkozhatunk a közvetlen környezetében.
Kiváló infrastruktúrájának köszönhetően közelben több iskola, óvoda, bevásárlási lehetőség, rendelő, gyógyszertár, posta, és egyéb szolgáltató egység található. Kényelmesen megközelíthető a Savoya Park és a Campona egyaránt.

MŰSZAKI:
-Loxone okosotthon rendszer
-Padlófűtés
-Klíma
-Prémium burkolatok
-Luxus konyha
-Napelem rendszer, elektromos autó töltés és akkumulátorok
-Szauna, fitnesz és háztartási helyiség
-Belsőépítészeti megoldások
-Teljes prémium bútorzat
-Nagy méretű erkély, terasz, kerti pavilon, kertépítés, dísznövények

KÖZLEKEDÉS:
Busz: 150-es, 150b, 250-es, 250b, 251-es, 251a, 251E,
T. Busz: 710-es, 712-es, 715-ös, 720-as, 722-es, 725-ös, 727-es
Közelben:
Busz: 33-as, 114-es, 133e, 141-es, 158-as, 213-as, 214-es, 973-as, 973A
Villamos: 41-es, 47-es, 56-os, 61-es
Vasút: g43, g44, ir, s30, s36, s40, s42, Sz

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal! Hívjon most, és tekintse meg akár még ma! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal