Eladó ház - Dunaszentmiklós (25663724)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 17 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
67 500 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Dunaszentmiklós
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:130 m2
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:3
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Marics Zoltán
Marics Zoltán
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Dunaszentmiklós a Gerecse lábánál, festői környezetben fekvő, ...

Dunaszentmiklós a Gerecse lábánál, festői környezetben fekvő, nyugodt hangulatú borvidéki település Tata és Neszmély közelében. a falu tiszta levegője, szőlőhegyei és panorámás kilátásai vonzóvá teszik mindazok számára, akik természetközeli, csendes környezetben szeretnének élni vagy pihenni. a környék kiváló kiránduló- és túralehetőségeket kínál, miközben az M1-es autópálya közelsége miatt Budapest és Győr is gyorsan elérhető.

Ezen a meseszép településen kínálunk eladásra egy 130 négyzetméteres családi házat. Az ingatlan 1970-es években épült kőből és téglából de 2007-ben egy nagyobb felújításon esett át ami érintette a villamoshálózatot (teljes rendszer újra kábelezése és 32A-ra bővítése) a vízhálózatot és a fűtéskorszerűsítést (új gázkazán és radiátorok mindenhol). a házban van egy cserépkályha is ami össze van kötve a gázkazánnal és együtt gondoskodnak a ház melegéröl. a ház egyik része, három nagyobb szobából egy étkezős konyhából és egy fürdőszobából áll. a másik része egy gyönyörűen felújított külön bejáratú borospincéből és vendégszobából áll. a két épületet egy autó tárolására elegendő garázs köti össze. a kert szintén alkalmas parkolásra de a ház elött is van hely egy autónak. a kert 486 négyzetméteres de a vételár magában foglalja a ház közvetlen szomszédságban lévő 460 négyzetméteres telket is.

Bármilyen kérdése merülne fel az ingatlannal kapcsolatban, keressen bizalommal a hét bármelyik napján.

Irodánkban teljeskörű pénzügyi tanácsadással és kedvezményes ügyvédi háttérrel banksemleges hitelközvetítéssel állunk szíves rendelkezésére. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal