- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Fertőboz
- >>
Eladó részlegesen felújított ház - Fertőboz
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 77 900 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Fertőboz
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:255 m2
- Telekterület:1100 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2014
- Szobaszám:6 + 1 fél
- Állapot:Részlegesen felújított
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Dupla komfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Beállóban
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Családi ház, Fertőboz, 255nm, 77900000 Ft
Különleges lehetőség – otthon, vállalkozás és pihenés egy helyen, lenyűgöző panorámával a Fertő-tóra!Ez az egyedi, két ütemben épült ingatlan tökéletes választás azok számára, akik egyszerre keresnek életteret, vállalkozási lehetőséget és kikapcsolódást. Az utcafronti rész korábban kávézóként működött, terasszal és több, vendégek számára kialakított parkolóval. a hátsó, 2014-ben épült rész modern és kényelmes lakóingatlan, ahol minden adott a nyugodt mindennapokhoz.
A földszinten előszoba, hangulatos konyha-étkező, fürdőszoba és kamra található, valamint egy külön wellness szoba is, benne finn szaunával, zuhanyzóval és hidegvizes merülőmedencével – a tökéletes feltöltődés helyszíne.
Az emeleten tágas nappali kandallóval, két hálószoba, gardrób és egy kádas fürdőszoba kapott helyet. a nappali igény szerint harmadik hálószobával bővíthető. Minden szobához franciaerkély tartozik, ahonnan csodálatos kilátás nyílik a Fertő-tóra.
Az ingatlan alsó szintjén akár 2–3 garzonlakás is kialakítható, amelyek hosszú távon passzív jövedelmet biztosíthatnak új tulajdonosának.
A kert igazi gyöngyszem: gyümölcsfákkal, virágokkal és dísznövényekkel teleültetett, gondosan karbantartott, nyugalmat árasztó zöld oázis.
Ez a ház valóban különleges – egy hely, ahol az otthon kényelme, a vállalkozás szabadsága és a wellness élménye találkozik. FIX 3% lakáshitelre megvehető


