Eladó újszerű állapotú ház - Győrladamér (99533347)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 23 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
229 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Győrladamér
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:272 m2
  • Telekterület:6039 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2002
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Horváth Csanád
Horváth Csanád
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó 272 m2 családi ház, Győrladamér

Győrladaméron zöldövezeti, természeti környezetben a Mosoni - Duna partján, 6039 m2-es, parkosított, automata öntözőrendszerrel ellátott, csendes telken, 2002 - ben épült, a meghitt, barátságos otthon melegét minden részletében magából árasztó, bruttó 333 nettó 200 m2-es, egyedi stílusban megtervezett és minőségi anyagokból kivitelezett, 3 szoba + nappalis, galériás, egyedülálló, medencés családi ház dupla garázzsal eladó.
Ár. : 229 000 000 Huf
Érd. : +36-20-36-44-444
A lakóház kifejezetten nyugodt, természethez közeli részen helyezkedik el, a Mosoni - Duna közvetlen szomszédságában, autóval 10 perc közelségre Győr belvárosától.
A 6039 m2-es telek parkosított, automata öntözőrendszerrel, robot fűnyíróval ellátott, medencével és kerti épített grillel szolgálja a tulajdonos és vendégei kényelmét.
Az átgondolt tervezésű, földszint, galéria kialakítású lakóház sávalapra épült, 46-os Porotherm falszerkezettel, 8 cm-es hőszigeteléssel, vasbeton födém szerkezettel (látszó gerendás vörösfenyő fa födémmel a galéria felett).
A ház elrendezésére a kellemes, élhető térszervezés a jellemző, tágas terekkel, amiből talán kiemelendő a 85 m2-es nappali-konyha-étkező, ami a fedett tornácokhoz kapcsolódik.
Az autók tárolását egy 60 m2-es, műhellyel rendelkező garázs biztosítja.
A tetőtérben jelen pillanatban egy galéria és hobbiszoba található, igény esetén további része funkcionalitás függvényében még kialakítható.
A fűtésről gázkazán gondoskodik padló és radiátoros hőleadással. a melegvizet szintén a gázkazán állítja elő egy hőtárolón keresztül.
A nappaliban alternatív fűtési lehetőségként szemet gyönyörködtető és kiválóan működő cserépkályha található.
A házban központi porszívó került kiépítésre. (Hivatkozási szám: m113241) Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal