Eladó jó állapotú ház - Szentgotthárd (77329843)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 25 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
58 500 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szentgotthárd
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:83 m2
  • Telekterület:696 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1960
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:É
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Nádaljai Hédi
Nádaljai Hédi
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ079572
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Szentgotthárd

Az ország nyugati határszélén, Ausztriától és Szlovéniától csupán néhány kilométerre, Szentgotthárdon családi ház eladó!
A 83 nm-es netto alapterületű ingatlan a település kertvárosi, forgalommentes részén található. 699 Nm-es napsütötte telken áll a ház, hátul az udvarban több melléképülettel, tárolóval, garázzsal.
10 Éve kezdte el a tulajdonos a felújítási munkákat és az ingatlan belső átalakítását: a régi üveges veranda megszűnt és az udvar felé bővítette az épületet. Nagyon jó ötlet volt, hiszen egy tágas előtérrel, kényelmes és világos fürdőszobával valamint háztartási helyiséggel egészítette ki az alapterületet.
A tető lécezése és fóliázása után új cseréppel lett fedve, szigetelték a padlást és új kéményt húztak.
A házban minden villany-és vízvezeték cseréje megtörtént. Korszerűsítették a fűtést, a puffertartállyal kiegészített vegyestüzelésű kazán a pincében kapott helyet. Gázcsonk a telken belül található.
Minden ablak 2-rétegű fa nyílászáróra lett cserélve, a szobákban redőnnyel és szúnyoghálóval. Minőségi furnérozott tölgyfa beltéri ajtók kerültek beépítésre.
Egy szoba parkettázása maradt el, viszont a többi helyiség burkolása teljesen kész.
A központi helyen kialakított konyha még nincs bebútorozva, tervek és beépíthető gépek vannak, befejezéséről tudunk egyeztetni a szakember tulajdonossal.
Az épülethez nem tartozik nagy telek, de arra bőven elég a zöldfelület, hogy kerti kiülőt, grillsütőt helyezzünk el és kikapcsolódjunk munka után. Elfér a virágoskert, néhány árnyékot adó gyümölcsfa is.
A kertvárosi részből pár perc alatt eljutunk a kisváros központjába, vagy a népszerű mediterrán élményfürdőbe is. Közel az Őrség, számtalan látnivalóval és kirándulási lehetőséggel.
További kérdés esetén keressen bizalommal!
Ne feledje, vevőinknek minden szolgáltatásunk díjmentes! Vegye igénybe hiteltanácsadónk szakmai segítségét!
Várom hívását! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal