Eladó jó állapotú ház - Szigethalom (99465784)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 14 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
70 500 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szigethalom
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:135 m2
  • Telekterület:443 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2014
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Hegedűs Tibor
Hegedűs Tibor
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M318204
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Szigethalom

Szigethalom Duna parthoz közel eső, kertvárosi részén kínálunk eladásra egy 130 nm-es, (nettó 87 nm) tehermentes, a 3%-os hitelre alkalmas családi házat. a ház 2014-ben épült, 30-as Porotherm téglával és 8 cm hőszigeteléssel. Nagyon világos, meleg, barátságos lakás, nagy terek jellemzik, amihez hozzájárul az amerikai konyhás nappali nagysága (33 nm), valamint a 3 m körüli belmagasság. a bejáratnál helyezkedik el az előszóba, melyből jobb oldalra a különálló wc nyílik, előre haladva pedig a nagy amerikai konyhás nappaliba érkezünk. Innen nyílik a két különálló szoba, a kádas, zuhanyzós, dupla kézmosóval rendelkező fürdőszoba és a konyha részhez közel eső kamra. a fürdőszobából nyílik egy gardrób helyiség, melyet jelenleg félszobaként használnak. Innen van a padlásfeljárás. a padlástér igény szerint beépíthető. a konyha része egy 120 cm x 200 cm-es konyhasziget, mely a benne levő elektronikával a vételár részét képezi. a nappaliból 4 részes üvegajtón keresztül juthatunk a hatalmas, fedett teraszra. (24 Nm) a telek mérete 443 nm, melyen fúrt kút található, innen van a kis zöldségeskert locsolása. Továbbá a telken található még egy épített kemence is. a ház alatt, 21 nm nagyságban, két autó parkolására alkalmas garázs található, melyet a jelenlegi tulajdonos pinceként használ. Itt található a fűtést adó vegyes tüzelésű kazán, a hozzá kiépített rendszerrel. (Puffertartály, tágulási tartály) a fűtés rásegítéseként és a meleg víz előállítására, 40 db hit pipe szolárcső van a tetőre szerelve. a szolárcsövek, télen is, napsütéses időben 40-45 fokos meleg vizet képesek előállítani. De a köztes időszakokra villanybojler is van bekötve a rendszerbe. a lakásban a hőleadást radiátorok és padlófűtés végzi. Csendes zsákutcában található az ingatlan, Közelben, 5 perc autóval, vannak: bölcsőde, óvodák, iskola, játszótér, éjjel-nappali gyógyszertár, rendelők. De a híres Szigethalmi Vadaspark is a közelben található. Kikapcsolódásra 2 perc sétával megközelíthető a Duna parti sétány, valamint az ott lévő éttermek, szórakozási lehetőségek. Ideális lehetőség fiatal pároknak, gyerekes családoknak, vagy a nyugalomra vágyóknak egyaránt.
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk 25 éve.
CSOK-Hitel és jogi ügyintézés az irodában. Az OTP Csoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Cégünk digitális rendszerrel dolgozik már közel 6 éve, így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant! a kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízing konstrukciót, állami támogatásokat, lakás-takarékpénztári megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézésében is. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is!
FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3%! Kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!
Referenciaszám: M318204

Referencia szám: m318204-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal