Eladó jó állapotú ház - Tótkomlós (39446864) - megveszLAK.hu
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
18 000 000 HUFárcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Tótkomlós
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:150 m2
  • Telekterület:2091 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1995
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Egyéb
  • Fényviszony:
  • Kilátás:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Referencia szám:
M189179
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Tótkomlós

Építkezni vágyók figyelem!
Békés megyében, Tótkomlós városában, épülő Ipari park szomszédságában, 2 db építési telek (kivett beépítetlen terület) és közte egy befejezésre váró padlásteres családi házas ingatlan eladó.
3 külön helyrajzi számon, összesen: 4 882 m2 telek + 150 m2 lakóingatlan.
A 2091 m2-es telken 150 m2-es kétszintes, garázzsal (15 m2) is rendelkező lakóingatlan épült.
Az első szinten kialakításra került közlekedőből (22 m2) nyílik a nappali (32 m2) és a szoba (22 m2), található még ezen a szinten konyha, kamra, fürdőszoba és a wc. a ház hátsó kijárata egy teraszra nyílik, melyről egy 18 m2-es külső bejáratú tároló érhető el. a második szinten 2 szoba (20 és 15 m2), konyha, zuhanyzó és tároló található. a nagyobb szobához erkély (10 m2) is kapcsolódik.
A lakóház évek óta üresen áll, de a tulajdonos a folyamatos karbantartást elvégzi, állaga ezért megőrzött. Az új tulajdonosra vár a fűtés kialakítása, a fürdőszoba és konyha befejezése.
Az 1222 m2-es telek besorolása: Lf3, falusias lakóterület. Beépítési mód: oldalhatáron álló. Beépítési százalék: 30 %. Építmény magasság maximum: 4,5 m. Telek terület minimum: 1000 m2.
Az 1569 m2-es telek besorolása: Gksz1, kereskedelmi, szolgáltató, gazdasági terület. Beépítési mód: szabadonálló. Beépítési százalék: 60 %. Építmény magasság maximum: 6,5 m. Telek terület minimum: 1000 m2.
Építkezésre, gazdálkodásra az ingatlan kiváló lehetőség, melynek értékét a környék fejlesztése (ipari park kialakítás) is növeli.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem forduljon bizalommal hozzám!
Az Ön igényeinek leginkább megfelelő finanszírozási megoldás megtalálásában magánszemélyként és vállalkozóként is - az OTP Pénzügyi Pont Zrt-n keresztül - díjmentesen, gyorsított ügyintézéssel, személyesen, igény esetén az ön otthonában és a banki nyitvatartáson túl is rendelkezésre állunk.
Érdeklődni: Szlovák Ibolya +36704550993

Referencia szám: M189179-ML

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal