Eladó jó állapotú ház - Túrkeve (37969586)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 12 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
19 200 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Túrkeve
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:94 m2
  • Telekterület:549 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Közepes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:H
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Szabóné Nagy Anita
Szabóné Nagy Anita
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M300654
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Túrkeve, Eladó jó állapotú ház - Túrkeve

Eladó tégla lakás Túrkevén, központ közelében
Ár: 16 800 000 Ft
Alapterület: 94, 6 m2
Szobák száma: 3
Telek méret: 549 m2

Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Túrkevén kínálunk eladásra egy tágas, tégla falazatú családi házat, mely mindössze 15 perces sétára található a városközponttól.

Az ingatlanban konyha-étkező, három külön nyíló szoba, előszoba, két fürdőszoba (az egyik még befejezésre vár), külön wc, előtér, tároló és két bejárat gondoskodik a kényelmes életvitelről.

Beton alapon épült, palatető fedéssel, korszerű műanyag nyílászárókkal. Központi fűtés kiépítve, csak gázkazán szükséges; jelenleg elektromos fűtés biztosítja a meleget, a meleg vizet villanybojler szolgáltatja.
A külső homlokzat szigetelést és friss festést kapott 10 évvel ezelőtt. Csendes, biztonságos környék jó szomszédokkal.

Ideális választás családoknak, akik központ közeli, mégis nyugodt otthont keresnek!

A házhoz tartozó telken egy hasznos melléképület is van. Az udvar zöld, rendezett és remek helyszíne lehet családi, baráti összejöveteleknek, grillezésnek egyaránt. a gyógyfürdők kedvelőinek ajánlom a helyi termál illetve élményfürdőt vagy a 14 km-re lévő kisújszállási kumánia gyógy és strandfürdőt kikapcsolódási lehetőségként. Az ingatlan környéke csendes, biztonságos, mégis mindenhez közeli: boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár mind maximum 600méterre található.

A közeli városok pár perc autótávolságra: Mezőtúr (17 km), Kisújszállás (14 km), Karcag (31 km). Az ingatlan megvásárlásához, ha szeretnél, OTP Bank kedvezményes hitel és babaváró hitel konstrukciókkal segítünk, ráadásul díjmentes ügyintézéssel! Igény szerint választható korrekt ügyvédünk, illetve segítséget nyújtunk a közműátírásban is. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal