Eladó felújítandó nyaraló - Garabonc (77774594)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
22 990 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Garabonc
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:80 m2
  • Telekterület:4981 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1990
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Cserépkályha
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Nincs
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Bruckner Éva
Bruckner Éva
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

ZALAKAROSTÓL 2 KM-RE, GARABONCON KÍNÁLUNK ELADÁSRA A HASZNOSÍT...

Zalakarostól 2 km-re, garaboncon kínálunk eladásra a hasznosítási lehetőségek széles skáláját kínáló zártkerti, a kis-balatonra panorámás ingatlant. Egyedül az otthon centrumnál elérhető!

A település fölötti dombvonulaton a valamikori, kizárólag szőlőtermesztést szolgáló szerény épületeket folyamatosan felújított, megszépült présházak, új építésű nyaralók váltják fel.
Mind állandó tartózkodásra, mind kikapcsolódni ideális természeti környezet, ahol a civilizáció áldásait sem kell nélkülözni.

Hirdetésünkben szereplő ingatlan jellemzői:
- Egy helyrajzi számon található a fél hektár, kivett státuszú terület. a földtörvény alá nem esik, azaz nem kell kifüggeszteni,
- Jó minőségút aszfaltút vezet az ingatlanhoz. a hosszúkás terület mindkét vége ezen az úton megközelíthető.
- Vezetékes villany és víz rendelkezésre áll. Meleg vizet villanybojler állít elő, fatüzelésű kályha fűti a szobát.
- a tégla építésű, cserép fedésű gazdasági épületet egy 30 m2-es boltíves pince fölé emelték. Az enyhe lankán lévő ház földszintje egy 18 m2-es külön bejáratú borfeldolgozó (most tároló ) részből, konyhából, erkélyes szobából áll. a szintén erkélyes tetőtér még nem került beépítésre,
Jelenleg állatbarát minifarmnak ad otthont a terület.

Garabonc lankái közt történelmi kalandpark, a közelben élménypark, túraútvonalak vannak. Nagykanizsa 20 km, Keszthely és Balatonberény egyaránt 28 km-re található.

Ha felkeltette érdeklődését az ajánlat, jelezze, szívesen megmutatom az ingatlant. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal