Eladó jó állapotú lakás - Budapest IV. kerület (28625953)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 11 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
74 900 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest IV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Csúsztatott zsalus
  • Alapterület:67 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:10
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:19 000 Ft
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Juhász Tamás
Juhász Tamás
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M312922
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Budapest 4. ker.

Káposztásmegyeren eladásra kínálunk, közvetlenül az erdő mellett egy 10. emeleti, 67 m2-es, napfényes és modern lakást, amely tágas elrendezésének és igényes kialakításának köszönhetően ideális választás lehet családoknak és pároknak egyaránt.

Az ingatlanban 2 külön nyíló, nagyméretű szoba, egy praktikusan használható félszoba? Amely gyerekszobának, vendégszobának vagy akár dolgozószobának is tökéletes? , Valamint egy világos konyha étkezőrésszel biztosítja a mindennapok kényelmét. a lakásban található továbbá egy modern, kádas fürdőszoba, külön wc, valamint egy praktikus előszoba beépített bútorokkal, amely elegendő tárolási lehetőséget kínál.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy pár éve teljes körű felújításon esett át, amelynek során megújult a teljes villanyhálózat, a burkolatok és a radiátorok, emellett új, modern beltéri ajtók és biztonsági bejárati ajtó került beépítésre. a műanyag nyílászárók, a dekoratív belső ajtók, valamint a korszerű Romantik radiátorok nemcsak esztétikusak, hanem praktikus, energiatakarékos működést is biztosítanak.

A stílusos, beépített konyhabútor üveg hátlappal, beépített sütővel, indukciós főzőlappal és gránit mosogatóval felszerelve elegáns és időtálló megoldást kínál, amely a főzés szerelmeseinek is örömöt jelenthet.

A természetre néző panoráma egyedülálló nyugalmat biztosít, miközben a város pezsgése is karnyújtásnyira van. a társasház rendezett, a lakóközösség barátságos, a tető felújítása megtörtént, így hosszú távon is biztonságos választást jelent.

A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik, hiszen óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelő, valamint sport- és szabadidős lehetőségek gyalogosan is könnyen elérhetők, ami a mindennapokat igazán kényelmessé teszi.

Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt ügyfeleinek: segítünk a támogatott és piaci alapú, jelenleg kiemelkedően kedvező, 3%-os kamatozású hitelek ügyintézésében, biztosítjuk az ügyvédi hátteret, valamint az energetikai tanúsítvány elkészítését is, így az adásvétel minden lépése biztonságosan és gördülékenyen valósulhat meg. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal