- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó lakás
- >>
- eladó lakás Győr
- >>
Eladó felújított panel lakás - Győr
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 53 900 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Győr
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:10 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:9 350 Ft
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
Eladó panellakás Marcalvárosban
Megvételre kínálok Győr közkedvelt részén, Marcalvárosban egy 53 nm-es alapterülettel rendelkező panellakást, amely egy 1987-es építésű, teherlifttel ellátott társasház 6. emeletén helyezkedik el. a társasház panelprogramon esett át, a lakás pedig 2008-ban felújításon.A felújítás során új beltéri ajtók, szaniterek, beépített szekrény, konyhaszekrény, burkolatok valamint kiváló hő és hangszigetelő tulajdonságokkal rendelkező műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, ezek redőnnyel szereltek. a szobák laminált padlóval, a többi helyiség járólappal burkolt. a fürdőszoba is teljes mértékben megfiatalodott, korszerű burkolatokat és sarokkádat kapott.
A társasház homlokzatszigetelése és a műanyag nyílászárók együttesen garantálják a tökéletes hőmegtartást, az alacsony rezsit és pénztárcabarát fenntarthatóságot.
A lakás nagyon jó elosztású, tágas terek alkotják, így biztosított a kényelmes élettér.
Elosztása előtérből, közlekedőből, nappaliból, 2 szobából, konyha+étkezőből, fürdőszobából és külön helyiségben elhelyezett WC-ből áll, valamint tartozik hozzá egy 2 nm-es erkély, továbbá 2 db közös tároló is, melyek közül az egyik az emeleten, a másik a földszinten található.
A fűtést és a meleg víz ellátást egyedi mérővel szerelt távhő szolgáltatja, a hőleadók radiátorok.
A környék rendkívül frekventált, a közelben megtalálhatóak boltok, bevásárlóközpontok, buszmegálló, iskola, óvoda, bölcsőde, bank, orvosi rendelő, posta, Rossmann, tehát minden olyan létesítmény, amelyek közelsége kényelmessé teszi a mindennapi életet.
Amennyiben szeretné megtekinteni ezt a kiváló elhelyezkedésű lakást, előzetes időpont egyeztetés után megmutatom, keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető


