- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó lakás
- >>
- eladó lakás Győr
- >>
Eladó jó állapotú panel lakás - Győr
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 52 900 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Győr
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:53 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:4 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:4
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás


Ingatlan hirdetés leírása
Ealdó panel lakás az Ifjúság Körúton
Győr közkedvelt részén, Adyvárosban eladó egy 53 nm-es, 2+1 félszobás panellakás, melyhez tartozik egy 5 nm-es erkély és közös tároló is.Az ingatlan 4 emeletes társasház 4. emeletén található.
Elosztását tekintve egy előszoba, wc, fürdőszoba, konyha, 2 szoba és hall alkotja.
Az ingatlan klímával szerelt, így a nyári kánikulában optimalizálható a benti hőmérséklet.
Korszerűsítés megtörtént a tulajdonos jóvoltából, ugyanis a régi nyílászárók korszerű, kiváló hő és hangszigetelő tulajdonságokkal rendelkező műanyagokra cserélődtek, amelyek a tökéletes hőmegtartást fogják biztosítani, ezzel is csökkentve a rezsi összegét.
Elhelyezkedés szempontjából is rendkívül frekventált, ugyanis a közelben megtalálható buszmegálló, bevásárló központok, boltok, kórház, gyógyszertár, vásárcsarnok, parkolóház, iskola, óvoda, posta, de a belváros is percek alatt elérhető, mindezek közelsége nagyban megkönnyítik a mindennapi életet.
Ideális választás lehet párok és családok számára is, de befektetés szempontjából is kitűnő választás, hiszen a városrész népszerűségének köszönhetően rövid idő alatt kiadható, de akár értékegyeztetéssel családi házra is cserélhető.
Amennyiben szeretné megtekinteni az ingatlant, előzetes időpont egyeztetés után megmutatom. Keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető


